Inoni - Hi-End'owa stylówa

Choć nazwa ta może niewiele mówić, jest to imię australijskiego pochodzenia, a przynajmniej tam spotkamy je najczęściej. Osoby o tym imieniu mają cechy przywódcze i są silne fizycznie. Zazwyczaj są skłonne do poświęceń dla tych, którzy mają mniej szczęścia niż oni sami. Są inteligentne, niezawodne, głęboko myślące i walczą o sprawiedliwość i słuszne sprawy. Dobrze współpracują z innymi i czują się najlepiej, gdy są w stanie pomagać innym i/lub poświęcać swój czas i wysiłki na cele humanitarne.

W świecie rowerów Inoni to bezkompromisowa stylówa, z użyciem najlepszych materiałów i technologii. To taki Hi-End w świecie ciuchów rowerowych. Choć brand jest stosunkowo świeży na polskim rynku, to nie można powiedzieć, że jego twórca jest świeżakiem w branży.

Marka INONI powstała z inicjatywy Tomka Skoczylasa. Od 2007 roku odpowiada za szycie i dostawy odzieży kolarskiej, wykorzystując najlepsze dostępne technologie. 

„Zawsze chciałem wnosić własną jakość do sportu, który kocham i któremu poświęciłem całe życie. W ostatnich latach rozwijam kulturę produkcji odzieży opartą na szacunku dla rzemiosła, wiedzy merytorycznej i doświadczeniu. Naszym najwyższym celem jest zapewnienie aktywnym ludziom jakości i stylu, na które zasługują.”

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Posiadając własne zaplecze, park maszynowy, a przede wszystkim bardzo utalentowanych i pełnych pasji ludzi, firma jest w stanie zadbać nawet o najmniejsze detale podczas procesu produkcji. Każdy produkt, nad którym pracuje, zanim zostanie zaprezentowany odbiorcom, przechodzi szereg testów podczas różnorodnych pozycji kolarskich.

Marka dostarcza klientom stroje, o których sami kiedyś marzyli, ponieważ czuje się częścią tego społeczeństwa. Reprezentuje ludzi, którzy kształtują przyszłość kolarstwa, ludzi, którzy chcą żyć pełnią życia, osiągać swoje cele i marzyć o jeszcze większych sportowych przygodach. Ludzi, którzy poprzez kilometry tras i niekończące się serpentyny dróg wyrażają siebie i demonstrują swoją pasję do życia i przeżywania chwil. INONI doskonale to rozumie i dlatego czuje się odpowiedzialna za to, w czym jeździsz.

CZYSTA ELEGANCJA

Zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest dla Ciebie możliwość wyrażenia siebie podczas jazdy. Spędzamy setki godzin przygotowując nasze kolekcje. Nasi projektanci uważnie śledzą szybko zmieniające się trendy w kolarskim świecie. Staramy się być na czasie, jednak spokojna i elegancka estetyka jest w strefie naszego największego komfortu.

Stonowane, wyrafinowane i perfekcyjnie dopracowane kolekcje urzeczywistniają reprezentowane przez nas wartości. To nasza siła napędowa i styl, któremu pozostajemy wierni.

HISTORIA NAPISANA DOŚWIADCZENIEM

W branży odzieży rowerowej działają od 2007 roku. W 2020 roku pojawiło się ich najnowsze i najdoskonalsze dziecko - marka INONI. Firma to zespół połączony wspólną pasją, marzeniami i wielkimi ambicjami. Razem reprezentuje kulturę ludzi, którzy jeżdżą. Od lat wspólnie ewoluuje, dopracowując każdy szczegół ich przedsięwzięcia.

Współpraca z wieloma europejskimi klubami, wymagającymi najwyższej jakości, nauczyła ich, jak tworzyć produkt, z którego są dumni. INONI to ucieleśnienie ich marzeń, lat starań, prób i testów. To także ważny kawałek ich życia poświęconego doskonaleniu odzieży sportowej.

Teraz cieszymy się, że możemy zaprezentować je Tobie.

INNOWACJE

Czy w takich produktach jak stroje kolarskie jest jeszcze miejsce na coś nowego? Wydaje się, że poziom technologiczny i dostępność wysokiej jakości materiałów są dostępne na każdym kroku. Jednak jest dosłownie kilka firm na świecie, które postanowiły robić coś więcej, ponad to co robi większość. Mam na myśli technologie łączenia materiałów, jak i one same. Z ciuchami kolarskimi jest trochę jak ze sprzętem audio (stąd Hi-End w tytule artykułu). Wszystkie spełniają swoje zadanie w mniejszym lub większym stopniu, ale tylko nieliczne robią to jak należy. Więcej, wykraczają poza utarte schematy. Takie jest Inoni. Czym więc ciekawym raczy nas ten producent?

INONI U-SONIC™
Jedno z najważniejszych autorskich rozwiązań technologicznych. Łącząc materiały za pomocą technologii ultradźwiękowej, uzyskujemy całkowicie gładką i aerodynamiczną powierzchnię, zapewniającą idealne dopasowanie do ciała, a następnie komfort, który rozpoznasz. INONI U-SONIC™ jest stosowany w spodenkach kolarskich i strojach triathlonowych.   

8 PUNKTÓW SZYCIA
Do połączenia materiału z wkładką użyto specjalnych ośmiu punktów styku splotu, zapewniających niezwykle trwałe i mocne - niemal nie do zdarcia - połączenie, które trudno uszkodzić nawet przy rozciąganiu i intensywnym użytkowaniu. Zastosowano je tam, gdzie wkładka łączy się z materiałem, dzięki czemu na ultralekką konstrukcję nie oddziałuje zbyt duża siła podczas rozciągania.

KIESZENIE MAGNETYCZNE
Wbudowane w kieszenie koszulki magnesy umożliwiają szybki i wygodny dostęp podczas jazdy. Z łatwością schowasz w nich telefon, dokumenty czy kartę kredytową, za którą kupisz ulubioną kawę podczas postoju. Znajdziesz je w modelach przeznaczonych do jazdy w miejskiej dżungli.   

MERINO WOOL
Przygotowując kolekcję INONI URBAN producent sięgnął po ceniony w świecie sportów outdoorowych materiał, jakim jest MERINO WOOL. Włókna wełny merino są przyjemne w dotyku, świetnie oddychają i bardzo wolno wchłaniają niepożądane zapachy. Koszulki z kolekcji Merino posiadają właściwości antybakteryjne. Wybierając materiały wybrano te w 100% naturalne - dokładnie takie, jakie daje nam natura. Wełna Merino to gwarancja komfortu i świeżości przez cały dzień. Idealne rozwiązanie dla osób dojeżdżających do pracy na rowerze.

NIESKOŃCZONY KOMFORT

Koszulki INONI zostały skonstruowane tak, aby zapewnić komfort każdemu użytkownikowi. Dopasowane, ale nie nadmiernie ciasne, bez nadmiaru materiału i absolutnie ergonomiczne. Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalistą, czy amatorem, zasługujesz na produkt najwyższej jakości. Ubrania są lekkie, subtelne i niemal niewyczuwalne na ciele. Spodenki INONI idealnie dopasowują się do ciała, tworząc swego rodzaju drugą skórę, zapewniając doskonałą aerodynamikę i ergonomię.


o autorze

Paweł Waloszczyk

Twórca portalu, absolwent Politechniki Śląskiej który zamiast pisać o tym co zrobić by sprzęt rowerowy był lepszy, co robił przez ostatnie lata, postanowił sam się za to zabrać. Pasjonat nowych technologii i materiałów. 

Powiązane posty


komentarze

Powiązane treści

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl