POC wprowadza na rynek Omne Beacon

POC wypuszcza najnowszą wersję popularnego kasku Omne, Omne Beacon, który zostanie zaprezentowany w czwartek 2 listopada na pokazie Rouleur Live w Londynie.

Opracowany, aby zapewnić rowerzystom jeszcze większe bezpieczeństwo i widoczność w ciemnych i słabo oświetlonych warunkach, Omne Beacon integruje ładowane tylne światło LED i dodatkowe odblaskowe detale. Z wyraźnym naciskiem na użyteczność i płynną konstrukcję, Omne Beacon - który został opracowany na podstawie oryginalnego Omne Air - zapewnia rowerzystom dodatkową ochronę w tym samym kasku

Komentując nowy kask Omne Beacon, Magnus Gustavsson, dyrektor ds. produktów w POC, powiedział: 

"Często mówimy, że najbezpieczniejszym kaskiem jest ten, który zdecydujesz się nosić, a dzięki Omne Beacon chcieliśmy rozwinąć tę ideę, zapewniając jeszcze lepszą ochronę zintegrowaną z naszą istniejącą platformą. Postanowiliśmy stworzyć płynną integrację tylnego światła LED z możliwością ładowania, które byłoby proste i intuicyjne w użyciu, dzięki czemu kolarze zawsze mogą wybrać lepszą ochronę".

Szczegóły produktu Omne Beacon 

- Oprócz zintegrowanego światła LED, Omne Beacon posiada wkładkę EPS, która jest zoptymalizowana pod kątem idealnej równowagi między niską wagą a bezpieczeństwem. Dodatkowe technologie, takie jak Mips, uzupełniają regulowany system dopasowania 360°, który zapewnia precyzyjne dopasowanie i komfort.

Porty wentylacyjne pod wpływem aero i konstrukcja półskorupy przyczyniają się do powstania kasku, który zapewnia idealną równowagę między prędkością i wentylacją oraz ma smuklejszy profil dzięki precyzyjnej głębokości w podstawowych strefach wkładki i zoptymalizowanemu pokryciu skorupy kasku.

Zintegrowana lampka

- Kask jest wyposażony w zintegrowaną lampkę, która pomaga innym łatwo Cię zobaczyć w warunkach słabego oświetlenia. Lampka jest obsługiwana ręcznie i ładowana przez złącze USB-C. 

  • Jasność LED - Tryb Vivid: 32 lumeny Tryb stały: 24 lumeny Tryb migający: 24 lumeny. 
  • Przybliżony czas pracy LED na baterii Tryb żywy:6,5 h - Tryb stały: 27,5 h - Tryb migający: 49,5 godz. 
  • Pełne ładowanie trwa około 2 godzin.

EPS Liner - Lekka wyściółka EPS zapewnia optymalną ochronę. 

Skorupa PC - Skorupa PC zwiększa integralność strukturalną kasku. 

Regulowane dopasowanie 360° - system regulacji 360° ułatwia znalezienie bezpiecznego i wygodnego dopasowania.

Mips Integra - Mips Integra płynnie i prawie niewidocznie integruje ochronę przed uderzeniami obrotowymi z kaskiem.

Precyzyjnie dopasowane paski kasku

Odblaskowe detale zwiększające widoczność.Kontrastowe kolory poprawiające widoczność na drodze.

Smuklejszy profil - dzięki precyzyjnej głębokości w głównych strefach wyściółki i zoptymalizowanemu pokryciu skorupy kasku

Rozszerzona rodzina Omne - szczegóły Magnus Gustavsson, dodał - 

"Aby spełnić naszą misję bezpieczeństwa, wszystkie nasze kaski są opracowywane zgodnie z naszą koncepcją bezpieczeństwa "całego kasku" w centrum naszego procesu projektowania; przy użyciu zoptymalizowanych materiałów i konstrukcji w całym kasku. Nasze kaski "Omne" stale ewoluują i zostały stworzone z myślą o optymalnej równowadze między wagą, wentylacją, komfortem i dopasowaniem. A dzięki ich niesamowitej wszechstronności są one dostosowane do obsługi różnych użytkowników i potrzeb związanych z jazdą". Omne Air posiada wyściółkę EPS, która jest zoptymalizowana pod kątem idealnej równowagi między niską wagą a bezpieczeństwem, opracowaną wokół koncepcji całego kasku POC w celu optymalizacji materiałów i projektu.

Aerodynamiczne porty wentylacyjne i półskorupowa konstrukcja przyczyniają się do powstania kasku, który zapewnia idealną równowagę między prędkością i wentylacją oraz ma smuklejszy profil dzięki precyzyjnej głębokości w głównych strefach wkładki i zoptymalizowanemu pokryciu skorupy kasku.

Ponadto kilka innowacji i technologii, takich jak system regulacji 360 ° i unikalne paski precyzyjnego dopasowania, tworzą wygodny i precyzyjny kask. Omne Air Resistance jest zbudowany na tych samych fundamentach co Omne Air, ale został specjalnie zaprojektowany do użytku wielofunkcyjnego, a POCito Omne Air posiada wszystkie te same technologie z wysoce widocznymi fluorescencyjnymi kolorami, które przyciągają uwagę z daleka, dzięki czemu inni wcześniej zauważają dzieci-rowerzystów. Odblaskowe detale sprawiają, że kask jeszcze łatwiej przyciąga uwagę.

Omne Lite

Zbudowany w oparciu o wielokrotnie nagradzane technologie i innowacje, Omne Lite jest naturalnym pierwszym krokiem w kierunku większej wydajności dla rowerzysty, oferując lekką, zoptymalizowaną ochronę. Oparty na platformie Omne Air, kask jest lżejszy i zapewnia lepszą wentylację, co przekłada się na dodatkowy komfort. Osiągnięto to poprzez optymalizację obszaru pokrytego skorupą PC, aby zaoszczędzić na wadze, a dodanie wylotów wentylacyjnych z tyłu poprawia przepływ powietrza przez kask, zapewniając większy komfort, szczególnie w cieplejszych warunkach.

Omne Ultra 

Omne Ultra to coś zupełnie innego. Zaprojektowany, aby zapewnić lepszą personalizację i inspirację podczas długich przygód na rowerze. Omne Ultra ucieleśnia ducha kolarstwa, podejmowania własnych decyzji, znajdowania własnej ścieżki i tworzenia indywidualnej perspektywy. Oparty na platformie Omne Air, kask posiada wszechstronne punkty mocowania, paski i rzepy, dzięki czemu rowerzyści mogą dodać osłonę przeciwdeszczową, naszywkę identyfikacyjną, a nawet przechowywać małe przedmioty przed lub po jeździe. Stworzony jako integralne narzędzie do jazdy, a także zwiększona ochrona, nie ma ograniczeń co do tego, jak można z nim improwizować.

Kolejnym Omne, który przyciąga uwagę, jest Omne Eternal, pierwszy w swoim rodzaju, ponieważ może ładować się z dowolnego światła, wewnątrz i na zewnątrz. W rezultacie, gdy chcesz jeździć, Twoje światło jest zawsze naładowane i gotowe. Wszystko zasilane czystą, niekończącą się energią.

Certyfikaty

- EN 1078, CPSC 1203, AS/NZS 2063, JCF.

- Zgodność ze wszystkimi odpowiednimi międzynarodowymi certyfikatami elektronicznymi i stopień ochrony IP55.

Kolory

Fluorescencyjny pomarańczowy AVIP / czarny uran matowy, fluorescencyjny pomarańczowy AVIP / biały wodór.

Fluorescencyjny pomarańczowy AVIP/Zielony epidot matowy.

Rozmiary

S/50-56cm - M/54-59cm - L/56-61cm.

Waga

S/320g, M/330g, L/390g.

Dostępność

W wybranych sklepach i online od listopada 2023 r.

Cena

Omne Beacon - 240,00 EUR


o autorze

Piotr Szafraniec

Kolarz, kucharz, akrobata. Dwukrotny Mistrz Polski Dziennikarzy w kolarstwie szosowym.

Powiązane posty


komentarze

Powiązane treści

WiadomościWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl