Wolno - pierwsza polska marka odzieży gravelowej już na rynku

Cieszymy się, że jako pierwsi możemy przedstawić "Wolno" – nową polską markę odzieży i akcesoriów kolarskich, której serce bije na kierownicy roweru gravelowego. Wolno to projekt zrodzony z pasji do kolarstwa przygodowego i miejskiego, skupiony na jakości, ekologii, funkcjonalności i niekonwencjonalności.

Wolno łączy w sobie ducha kolarstwa z nowoczesnym designem, stylową mody kolarską, miejską i turystyczną. Oferta obejmuje wysokiej jakości odzież rowerową – od koszulek i bluz, przez longlseeve’y i kamizelki, po akcesoria jak skarpetki kolarskie, czapeczki, czy torby na rower. Wszystko przystosowane do zróżnicowanego charakteru jazdy rowerem typu gravel / road plus.

Wolno produkuje lokalnie we współpracy z różnymi manufakturami z Polski i Ukrainy, czerpiąc z tradycji, precyzji rzemieślniczej i nowoczesnego designu. Używa materiałów z całego świata, m.in. z Włoch, Japonii, USA, Niemiec i Polski.

Za projektem Wolno stoi zespół składający się z kilkunastu osób z różnych dziedzin – od grafiki, mody, projektowania odzieży sportowej, przez fotografię, film, muzykę, aż po marketing i e-commerce. Wszyscy są pasjonatami rowerów, a multidyscyplinarne podejście do produktów to ich znak rozpoznawczy.

Zespół Wolno chce wprowadzić do polskiego rynku odzieży kolarskiej powiew świeżości, łącząc w swoich produktach funkcjonalność i styl. Inspirują się profesjonalną odzieżą kolarską, streetwearową, roboczą i outdoorową w klimatach vintage.

Wolno to więcej niż odzież. To też wartości, które przyświecają zespołowi na każdym etapie tworzenia produktów. Balans życia, zgodność z naturą, niekonwencjonalność i bycie sobą. Manifest marki zakłada życie bez pośpiechu, w zgodzie ze sobą i naturą, a także swobodę w eksplorowaniu asfaltu, szutrów i lasów.

Serdecznie zapraszamy do poznania produktów Wolno i przekonania się czy dzięki nim jazda na rowerze może być jeszcze przyjemniejsza i bardziej stylowa. 

Wolno przygotowało dla czytelników Velonews dedykowany kod rabatowy na -10% do wykorzystania w sklepie internetowym https://wolno.cc/. Kod rabatowy to VELONEWS i ważny jest do 30 czerwca 2023 roku.

Więcej informacji o marce na https://wolno.cc/, produkty dostepne są pod adresem https://wolno.cc/produkty/.


o autorze

Piotr Szafraniec

Kolarz, kucharz, akrobata. Dwukrotny Mistrz Polski Dziennikarzy w kolarstwie szosowym.

komentarze

WiadomościWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl