​INONI - Nowa strona, nowa jakość, nowa marka

Po wielu latach owocnej współpracy z Markiem Łagódką, nadszedł czas na nowy rozdział w naszej działalności. Z pełnym szacunkiem i wdzięcznością za wspólnie spędzony czas, ogłaszamy, że nasze ścieżki zawodowe się rozchodzą. Życzymy Markowi wszelkiego powodzenia w przyszłych przedsięwzięciach.

Z przyjemnością ogłaszamy, że Wasze ulubione produkty Martombike sygnowane będą nowym, eleganckim logo INONI. Ta zmiana symbolizuje ewolucję firmy, co odzwierciedla się zarówno w produkcie, jak i w sposobie prezentacji marki przy niezmiennie wysokiej jakości materiałów i technologii, z której korzystamy.

 Nowoczesny logotyp

Nowy logotyp został zaprojektowany z myślą o łatwej identyfikacji i estetyce. Jego minimalistyczny i elegancji design nie tylko przyciąga uwagę, ale również harmonijnie współgra z różnorodnymi grafikami. To sprawia, ze produkty INONI.CC są jeszcze bardziej rozpoznawalne i pożądane przez klientów, którzy cenią sobie wysoką jakość i estetykę.

Anagram INONI  uniwersalność w designie

INONI to nie tylko nazwa, to anagram, który dostosowuje się każdego stylu! To symbol innowacji i elastyczności, zanurzony głęboko w korzeniach i wartościach firmy. Nowy logotyp INONI jest esencją minimalizmu i elegancji. Zaplanowany tak, by bezproblemowo wpisać się w aktualne trendy i jednocześnie wyznaczać nowe.

Znak Φ - Symbol Doskonałej Proporcji

Serce nowej tożsamości INONI to sygnet ze znakiem Φ, symbolizującym złotą liczbę i doskonałą proporcję. To nie tylko dodatek estetyczny, ale przede wszystkim odzwierciedlenie filozofii marki: harmonia, doskonałość, zbalansowany design.

Z wielką przyjemnością zapraszamy do współpracy i realizacji swoich projektów z naszym nowym LOGO.

Zapewniamy, że choć nasz wizerunek się zmienia, nasze wartości, konstrukcje, grafiki i jakość produktów pozostają niezmienne. Zapraszamy do odwiedzin naszej siedziby przy ul. Sikorskiego 13 w Swarzędzu.

Niebawem uruchomimy nową stronę INONI.cc z Waszymi ulubionymi produktami i kolekcjami, a także linią Inoni unique z wyjątkową, autorską ofertą.

 Pozdrawiamy, Tomasz Skoczylas Team INONI


o autorze

Paweł Waloszczyk

Twórca portalu, absolwent Politechniki Śląskiej który zamiast pisać o tym co zrobić by sprzęt rowerowy był lepszy, co robił przez ostatnie lata, postanowił sam się za to zabrać. Pasjonat nowych technologii i materiałów. 

Powiązane posty


komentarze

Powiązane treści

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl