EKOÏ oficjalnym partnerem technicznym Polskiego Związku Kolarskiego

EKOÏ, francuski producent sprzętu i wyposażenia kolarskiego został partnerem technicznym Polskiego Związku Kolarskiego i wyposażył reprezentację Polski w różnych kategoriach wiekowych w specjalistyczne produkty.

EKOÏ, który od lat wspiera światowej klasy sportowców i drużyny Pro Tour-owe wyposażył członków Kadry Narodowej w kolarstwie w aerodynamiczne kaski AR 13 i okulary PERSO EVO8.

„Współpraca z tak cenionym partnerem jak Polski Związek Kolarski to dla nas powód do radości i dumy. Dzięki temu, że udało nam się nawiązać kooperację z PZKOL i wyposażyć w sprzęt kolarski aspirujących młodych kolarzy, takich jak Patryk Stosz - najaktywniejszy zawodnik Tour de Pologne 2023, to dla nas źródło satysfakcji, ale też i duże wyzwanie. Mamy bardzo bogatą, wieloletnią tradycję silnej kooperacji z drużynami narodowymi oraz profesjonalistami. EKOÏ słynie z oferowania bardzo zaawansowanych technologicznie, innowacyjnych produktów, przy projektowaniu których uczestniczą zawodowi kolarze. Głęboko wierzę w to, że wspólnie świętować będziemy polskie sukcesy kolarskie, tym bardziej, że kolarstwo profesjonalne stoi w Polsce na coraz wyższym poziomie, o czym świadczą wspaniałe wyniki osiągane przez polskich mistrzów. Polska jest ważnym, rozwijającym się i perspektywicznym rynkiem, a przede wszystkim jest krajem o wielkiej kulturze i tradycji kolarskiej” – mówi Jean Christophe – założyciel i właściciel EKOÏ.
„Jestem zadowolony z nawiązania współpracy z EKOÏ, światowej klasy producentem sprzętu kolarskiego. Bezpieczeństwo naszych kolarzy bardzo leży nam na sercu i cieszymy się, że zawodnicy kolarskich Kadr Polski zostali wyposażeni w kaski i okulary naszego nowego partnera technicznego EKOÏ. Razem rozwijamy kolarstwo w Polsce” – powiedział Rafał Makowski Prezes PZKOL

Kolarzy w kaskach i okularach można już było obserwować podczas Tour de Pologne 2023, pierwszej dużej imprezy, gdzie zawodnicy zaprezentowali się w nowym sprzęcie.

EKOÏ wspólnie z Polskim Związkiem Kolarskim będzie wspierać rozwój oraz promocję kolarstwa w Polsce, inwestować w młode talenty i rozwijać ich umiejętności.

Założona w 2001 roku firma EKOÏ jest wiodącą marką na międzynarodowym rynku sprzętu rowerowego (szosowego, górskiego, triathlonowego). Będąc pionierem w sprzedaży online od 2008 roku, EKOÏ oferuje łączące w sobie design i najwyższą technologię produkty najlepszej jakości z bezkonkurencyjnym stosunkiem jakości do ceny. W stałej ofercie na stronie www.ekoi.com/pl znajduje się około 800 produktów dla entuzjastów kolarstwa na różnym poziomie zaawansowania. Nieustanna współpraca z profesjonalnymi kolarzami umożliwia firmie oferowanie wysoce innowacyjnego asortymentu, który promuje wydajność. W 2023 roku, EKOÏ towarzyszy, m.in. drużynom Cofidis, Arkéa-Samsic, Israel-Premier Tech i Lotto-Dstny.


o autorze

Piotr Szafraniec

Kolarz, kucharz, akrobata. Dwukrotny Mistrz Polski Dziennikarzy w kolarstwie szosowym.

komentarze

WiadomościWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl