EKOÏ GARA STAR LTD CHROME EKSKLUZYWNY KASK ROWEROWY

Od momentu wprowadzenia na rynek kask EKOÏ GARA został doceniony przez ponad 300 profesjonalnych kolarzy za swoje liczne zalety i możliwości. Nie idąc na kompromis między ochroną, a designem kask wyróżnia się w szczególności bardzo dobrą wentylacją i lekkością. Daje poczucie wyjątkowej ochrony i wysokiego poziomu komfortu.

Kilka dni przed świętami Bożego Narodzenia, EKOÏ oferuje idealny prezent, który rozświetli i poprawi każdą stylizację, w limitowanej serii, w ilości 100 egzemplarzy w każdym kolorze. Kaski EKOÏ GARA STAR LTD CHROME w kolorach: złotym, czerwonym, niebieskim, białym i różowym dają poczucie wyjątkowości, wysokiej jakości i komfortu. Każdy kask jest w całości ręcznie wykańczany w naszym dziale zajmującym się personalizacją.

Od teraz entuzjaści kolarstwa będą mogli używać tego samego kasku, co zawodowcy z zespołu Cofidis na Tour de France oraz zespół Arkéa-Samsic podczas ostatniej Vuelty.

Unikalne, nowe kolory są dostępne w cenie 1200 zł *w zależności od kursu EUR. W okresie świątecznym EKOÏ oferuje miłośnikom marki wyjątkowy prezent: do każdego zamówienia kasku EKOÏ GARA STAR LTD CHROME - okulary EKOÏ TEAM STAR (o wartości 720 zł *w zależności od kursu EUR), idealnie komponujące się z kaskiem - gratis.

EKOÏ nie poprzestaje na jednym modelu, już od 10 grudnia 2022 r. marka rozszerzy o nowe kolory CHROME swoje kaski AERO14. Ciąg dalszy nastąpi…


o autorze

Piotr Szafraniec

Kolarz, kucharz, akrobata. Dwukrotny Mistrz Polski Dziennikarzy w kolarstwie szosowym.

Powiązane posty


komentarze

Powiązane treści

WiadomościWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl