Martombike 517 Giro

Sezon kolarski w pełni, jednak wciąż warto przejrzeć zawartość szafy i sprawdzić, które ciuchy warto by było podmienić na nowe. Martombike jest jedną z najlepszych firm produkujących stroje kolarskie na polskim rynku, a ponadto dysponują technologią, której ze świecą szukać u pozostałych. Przyjrzyjmy się ich spodenkom, a konkretnie modelowi 517 Giro.

Spodenki kolarskie 517 Giro to produkt, który z pewnością zainteresuje każdego entuzjastę jazdy na rowerze. Ten wysokiej jakości składnik kolarskiej garderoby, został zaprojektowany z myślą o komforcie i wydajności podczas długich i intensywnych treningów, co czyni go idealnym wyborem dla kolarzy na każdym poziomie zaawansowania.

Jedną z najbardziej interesujących cech spodenek kolarskich 517 Giro jest ultradźwiękowe łączenie materiałów, które zastąpiło tradycyjne szwy. Ta innowacyjna technologia zapewnia idealne dopasowanie do ciała, bez ucisku i otarć. Co więcej, ultradźwiękowe łączenie pozwala na zachowanie wytrzymałości materiałów, co jest kluczowe w przypadku intensywnego użytkowania. Warto jednak zaznaczyć, że z takim produktem trzeba się też odpowiednio obchodzić. Ponieważ ultradźwięki są wzmocnione klejoną taśmą, nie zaleca się suszenia ich w suszarkach i na grzejnikach.

Wkładka kolarska to kluczowy element spodenek, a ta zastosowana w modelu 517 Giro jest naprawdę wyjątkowa. Została wykonana z myślą o maksymalnym komforcie i wydajności podczas długich i intensywnych treningów. Wkładka zawiera jony srebra lub włókna węglowe, które chronią przed bakteriami, a co za tym idzie - przykrym zapachem. Co więcej, specjalna technologia wykonania wkładki, której kształt nie jest nadawany przez tradycyjny thermomolding, ale przez cięcie laserowe, zapewnia jeszcze większy komfort podczas jazdy. Warto zaznaczyć, że w miejscach narażonych na największe obciążenia wykonana jest  z pianki o gęstości 120 g/m2.

Te i inne wzory znajdziesz na stronie producenta. Możesz też zamówić własny design.

Martombike 517 Giro to produkty ze znakiem Thermocontrol, co oznacza, że zastosowane materiały są w stanie regulować temperaturę ciała, zapewniając optymalny komfort podczas intensywnych treningów w różnych warunkach atmosferycznych. Dzięki temu kolarze mogą czuć się komfortowo i wygodnie nawet podczas jazdy w ekstremalnych warunkach. W czasie upałów materiał będzie w stanie utrzymać chłód, a podczas zimniejszych dni zapewni ciepło.

Podsumowując, spodenki kolarskie 517 Giro to produkt, który oferuje wyjątkowe cechy i technologie, które sprawiają, że są one idealnym wyborem dla każdego kolarza. Ultradźwiękowe łączenie materiałów, bakteriostatyczna wkładka z jonami srebra lub włóknami karbonu zapewniająca komfort podczas długich treningów, specjalna technologia wykonania wkładki za pomocą cięcia laserowego i różnej gęstości w zależności od obciążenia danego miejsca, Thermocontrol i ultra-mat to tylko niektóre z cech, które sprawiają, że te spodenki są jednymi z najlepszych na rynku.

To wszystko sprawia, że 517 Giro są jednymi z najlepszych spodenek kolarskich dostępnych na rynku. Jako ciekawostkę dodam, że firma wprowadziła niedawno nowe materiały dużo bardziej odporne na mechacenie, co mogło się zdarzać przy intensywnym użytkowaniu. Po co wydawać krocie na zagraniczne ciuchy, skoro mamy u siebie producenta oferującego najwyższą jakość. Zawsze uważałem, że warto wspierać swoich, tym bardziej jeśli oferują wysoką jakość produktów.

Co ciekawe to producent oferuje też całe sety z koszulką, która choć nie ma ultradźwięków to jest równie za...bista. Razem tworzy to świetny set. Koszulka jest ultralekka i świetnie przylega do ciała. Dla mega zawianych w stylowe, producent oferuje model 217, ale o tym w innym artykule.


o autorze

Paweł Waloszczyk

Twórca portalu, absolwent Politechniki Śląskiej który zamiast pisać o tym co zrobić by sprzęt rowerowy był lepszy, co robił przez ostatnie lata, postanowił sam się za to zabrać. Pasjonat nowych technologii i materiałów. 

Powiązane posty


komentarze

Powiązane treści

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl