MELEE LTD X SRAM RED - gorąca nowość w limitowanej ilości

Po premierze odświeżonej grupy szosowej Sram Red, producenci szosówek ścigają się, kto pierwszy zaprezentuje swoje cacka z nowym napędem. Nam wpadł w oko Enve z rowerem Melee w limitowanej edycji.

Model Melee LTD z laboratorium ENVE Paint Lab wnosi nowy poziom wyrafinowania. Zostanie wyprodukowanych tylko 50 sztuk, które będą indywidualnie numerowane. Charakteryzuje się on malowaniem w formie ciemnoczerwonego marmuru, który przenika do czerni ze srebrnymi płatkami. Wykończenie zostało zaprojektowane w celu uzupełnienia nowych komponentów Red AXS firmy SRAM. Kompletna oferta obejmuje także dopasowaną kolorystycznie kierownicę SES AR One-Piece Handlebar, koła SES 4.5 z niestandardowymi naklejkami i oczywiście pełną konfigurację SRAM Red.

UKSZTAŁTOWANY DLA PRĘDKOŚCI 

Opracowany w CFD i tunelu aerodynamicznym, Melee ma wyrafinowane kształty rur, które zostały dostrojone w celu uzupełnienia własnych kształtów obręczy SES ™ i zapewnienia wydajności aerodynamicznej, która jest Real-World Fast ™. Dodatkowe funkcje, takie jak system IN-Route, zwiększają gładkość projektu.

ENVE PAINT LAB

Zaprojektowane i pomalowane w siedzibie głównej ENVE w Ogden, UT. Jest to także pierwsza oferta z rosnącej liczby małych projektów realizowanych przez artystów w siedzibie głównej ENVE. Patrząc na to, co udało im się wykonać, czekamy z niecierpliwością na następne.

DOSTĘPNYCH TYLKO 50 SZTUK 

Rowery dostępne będą w przedsprzedaży u lokalnych sprzedawców ENVE i na ENVE.com. Wyprodukowanych zostanie tylko 50 sztuk, więc jeśli masz możliwości finansowe i możesz sobie na to cacko pozwolić, to nie ma na co czekać. Rowery zostaną dostarczone w okresie od 15 czerwca do 15 lipca 2024 roku.

ZABEZPIECZENIE PRZY ZAMÓWIENIU - DEPOZYT MSRP: $15,200 USD

Ze względu na ograniczony charakter tej oferty wymagana jest wpłata depozytu w wysokości połowy ceny detalicznej. Następnie przedstawiciel firmy skontaktuje się w celu potwierdzenia rozmiaru i specyfikacji roweru.

SPECYFIKACJA

Materiał ramy: ENVE M.O.D Carbon
Materiał widelca: ENVE M.O.D Carbon
Docelowe zastosowanie: Wyścig szosowy/wydajność
Rozmiary (cm): 47, 50, 52, 54, 56, 58, 60
Wyprzedzenie widelca:: 55, 51, 47, 43, 39
Rozmiar ramy/Wyprzedzenie widelca: 47cm/55, 50cm/51, 52cm/47, 54cm/47, 56cm/43, 58cm/43, 60cm/39
Waga ramy: 850g +/- 2% (rozmiar 56, malowana, bez osprzętu)
Stery: ENVE Zintegrowane IS52/IS52 wewnętrzne drop-in
Łożysko sterów: 1,5″ IS52 górne i dolne
Średnica sztycy podsiodłowej: ENVE Aero
Suport: typu T47
Mocowanie hamulca: Płaskie
Oś przednia: 12×100 (długość całkowita: 122, TP:1.5, TL:15)
Oś tylna: 12×142 (długość całkowita: 168, TP:1.5, TL:14)
Minimalny rozmiar opony: 25c
Optymalny rozmiar opony: 27c-32c
Maksymalny prześwit opony: 35c
Prowadzenie przewodów: Wewnętrzne 

GEOMETRIA


o autorze

Paweł Waloszczyk

Twórca portalu, absolwent Politechniki Śląskiej który zamiast pisać o tym co zrobić by sprzęt rowerowy był lepszy, co robił przez ostatnie lata, postanowił sam się za to zabrać. Pasjonat nowych technologii i materiałów. 

Powiązane posty


komentarze

Powiązane treści

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl