​Odliczanie do Sound of Gravity nabiera tempa! Widzimy się już 8 czerwca w PreZero Arenie w Gliwicach!

To jedyna taka impreza w tej części globu! Wybuchowe połączenie Freestyle Motocrossu, Driftingu i pokazów rowerowych zostanie doprawione najlepszą muzyką oraz efektami pirotechnicznymi z najwyższej półki. Innymi słowy - pełen ogień na tłoki! Każdy fan ekstremalnych emocji i sportów motorowych musi to poczuć na własnej skórze! 

Bilety dostępne na: https://www.eventim.pl/artist/sound-of-gravity/ 

Jak sama nazwa wskazuje, to będzie NOWA GENERACJA imprezy Sound of Gravity. W tym roku do specjalistów od skakania na motocyklach i rowerach dołączą topowi kierowcy, którzy pokażą Wam na czym polega prawdziwe latanie bokiem. I gwarantujemy Wam. To nie będzie paczka chłopaków, którzy katują starym autem na parkingu pod supermarketem, ale grupa czołowych kierowców ujeżdżających bryki z najwyższej półki!   

Wpadaj na Sound of Gravity i poczuj ekstremalne emocje na własnej skórze. Spotkaj się z czołowymi zawodnikami z całej Europy, przejedź się samochodem driftowym, i zobacz najbardziej spektakularne ewolucje. Tylko na Sound of Gravity miks najbardziej efektownych sportów ekstremalnych jest na wyciągnięcie ręki! 

W trakcie ekstremalnych pokazów zobaczysz między innymi 

  • loty na freestyle’owych motocyklach w zmiksowanym składzie zawodników z całej Europy  
  • ewolucje na rowerach MTB, BMX i hulajnogach wykonywane przez topowych polskich riderów  
  • drifting samochodami o silnikach posiadających ponad 500 koni mechanicznych!  
  • pokazy pirotechniczne przy akompaniamencie kozackiej muzyki! 

"Nowa Generacja" to zupełnie nowy program "Sound of Gravity", w którym sporty ekstremalne zaprezentowane zostaną w jeszcze bardziej spektakularnej oprawie wizualno-dźwiękowej! Na najmłodszych czekają liczne atrakcje i niezwykłe doznania, które razem z rodzicami będą mogli przeżyć na trybunach oraz w wielu dodatkowych punktach programu! 

Przed wydarzeniem będziecie mieć okazję z bliska przyjrzeć się motocyklom, rowerom oraz samochodom, które pojawią się w pokazach! Uczestnicy imprezy będą mieli jedyną w swoim rodzaju szansę na to, by wsiąść do samochodów driftowych, usiąść na motocyklach crossowych, zdobyć autografy zawodników! 8 czerwca przed PreZero Areną stanie także ekstremalne miasteczko ze strefą wystawienniczą, animacjami, pokazami treningowymi! To prawdziwy raj dla dzieci, młodzieży, ale także dla fanów motoryzacji i sportów ekstremalnych!


o autorze

Paweł Waloszczyk

Twórca portalu, absolwent Politechniki Śląskiej który zamiast pisać o tym co zrobić by sprzęt rowerowy był lepszy, co robił przez ostatnie lata, postanowił sam się za to zabrać. Pasjonat nowych technologii i materiałów. 

Powiązane posty


Powiązane galerie

komentarze

Powiązane treści

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl