​SOUND OF GRAVITY – Ekstremalne Show w Katowicach

Salta na motocyklach, rotacje na rowerach, efekty specjalne i muzyka zespołu Queen! Wielkimi krokami zbliża się wieczór, podczas którego na ogromnych skoczniach, pod dachem katowickiego Spodka, swoje największe ekstremalne ewolucje zaprezentują największe gwiazdy freestyle motocross i dirt jumpingu! 25 lutego będziemy świadkami największych pokazów sportów ekstremalnych w Polsce! 

Tego dnia do Polski przyjdzie światowa czołówka freestyle motocross oraz najlepsi rowerzyści z Szymonem i Dawidem Godziek na czele, aby zaprezentować widowisko pełne emocji, adrenaliny, muzyki i efektów specjalnych. Podczas Sound of Gravity będziemy świadkami widowiskowego spektaklu pełnego muzyki, efektów specjalnych, ryku motocyklowych silników, a przede wszystkim niesamowitych ewolucji na ogromnych wysokościach.

Trzy skocznie, na których zawodnicy z RPA, Niemiec, Austrii, Czech, Belgii, Hiszpanii i Polski zaprezentują ewolucje pobudzające adrenalinę. To trzeba po prostu zobaczyć! 

Rowery i motocykle to oczywiście nie jedyne atrakcje w katowickim Spodku. Zobaczymy także Barka Oskrobę na hulajnodze, który w tym roku został drugim zawodnikiem świata! Pojawi się także Tomek Przybylik, który jest dobrze znany w Katowicach! 

Organizatorzy zapraszają także na Pit Party, które odbędzie się przed głównym show. To właśnie tutaj będzie można zdobyć autograf i zrobić sobie zdjęcie z każdym zawodnikiem ekipy Sound of Gravity! 

Zapamiętajcie datę 25.02.2023 – Katowicki Spodek. Niewiele czasu pozostało do zarezerwowania najlepszych miejsc. Bilety można zakupić od 69 złotych na eventim.pl.

ATRAKCJE SOUND of GRAVITY – Ekstremalny Teatr:

- Freestyle Motocross – spektakularne akrobacje na motocyklach (10 zawodników)

- Dirt Jumping Show - ewolucje na rowerach i hulajnogach (10 zawodników)

- Goście specjalni z innych dziedzin sportu oraz popularni influencerzy

- Muzyka i efekty specjalne synchronizowane z najbardziej spektakularnymi akrobacjami

- Pit Party - Spotkanie z gwiazdami eventu twarzą w twarz

Na skoczniach zobaczymy m.in.

Julien Vanstippen (Belgia) – obecnie jeden z najlepszych zawodników na świecie. W roku 2022 podczas kalifornijskiej edycji X-Games wywalczył złoty medal dołączając do prestiżowego grona medalistów igrzysk sportów ekstremalnych

Alastair Sayer (RPA) – kolejny w stawce uczestnik X-Games Jeden z najbardziej rozpoznawalnych i najbardziej widowiskowo jeżdżących zawodników na świecie. Od wielu lat będący główną postacią Masters of Dirt.

Ronny Showman (Niemcy) – jeden z nielicznych na świecie zawodników skaczących na motocyklu elektrycznym. Będzie to pierwszy tego typu pokaz w Polsce! Zobaczymy z pewnością wysokie salta i niesamowite kombinacje!

Tobi Merz (Austria) – freestyle motocross łączy z skokami na rowerze. Właśnie te dwie konkurencje połączy ze sobą w katowickim Spodku.

FMX Animals Polska (Sebastian Niedziela, Damian Chyła, Andrzej Gurgul, Kajetan Jastrząb) – polska gruba freestylowa, która zaprezentuje specjalny pokaz, w którym główną rolę odegra publiczność. Będzie prawdziwy freestyle!

Szymon Godziek (Polska) – najbardziej rozpoznawalny na świecie polski zawodników sportów ekstremalnych. Uczestnik legendarnych zawodów Red Bull Rampage, oraz zdobywca nagrody publiczności tych zawodów! Medalista Pucharu Świata. Skakał nad kanionem w Utah, nad rozpędzonym pociągiem towarowym, nad peletonem kolarskim.

Dawid Godziek (Polska) – obecnie jeden z najlepszych na świecie zawodników MTB / BMX Freestyle. Tegoroczny złoty medalista X-Games (w swojej kolekcji ma trzy medale w tych najważniejszych na świecie zawodach).

Bartosz Oskroba (Polska) – najpopularniejszy i aktualnie najbardziej utytułowany polski zawodnik w konkurencji hulajnoga wyczynowa. Wzór do naśladowania dla młodych pokoleń. Wielokrotny Mistrz Polski, uczestnik Mistrzostw Świata i Mistrzostw Europy!


o autorze

Paweł Waloszczyk

Twórca portalu, absolwent Politechniki Śląskiej który zamiast pisać o tym co zrobić by sprzęt rowerowy był lepszy, co robił przez ostatnie lata, postanowił sam się za to zabrać. Pasjonat nowych technologii i materiałów. 

Powiązane posty


Powiązane galerie

komentarze

Powiązane treści

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl