​CentrumRowerowe.pl rozpoczyna sezon, otwierając flagowy sklep w Warszawie!

Prawie 2700 m2 – taką powierzchnię będzie miał sklep stacjonarny największego rowerowego sprzedawcy internetowego w Polsce. Sklep CentrumRowerowe.pl będzie mieścił się̨ w Centrum Handlowym Okęcie Park w Warszawie, a jego otwarcie planowane jest na pierwszy weekend kwietnia 2023 roku! 

Na tej olbrzymiej powierzchni coś dla siebie znajdą zarówno kolarze szosowi, riderzy enduro, miejscy i weekendowi rowerzyści, jak i fani rowerowych wypraw w nieznane. Projektanci zmieścili pod dachem najszerszy stacjonarnie dostępny wybór rowerów, ubrań́, części oraz akcesoriów rowerowych. 

Nie tworzymy tutaj kolejnego tradycyjnego sklepu rowerowego. Planując tę imponującą przestrzeń́, zależało nam na stworzeniu miejsca wyjątkowego. Klient nie tylko będzie miał możliwość ́ wybrania spośród najszerszej oferty dostępnej stacjonarnie – a mówimy tutaj o ponad 700 modelach rowerów dostępnych od ręki – ale również̇ zapoznania się̨ z ofertą naszego sklepu internetowego, dzięki specjalnej, interaktywnej strefie ecommerce – mówi Jacek Zieziulewicz, dyrektor handlowy Dadelo S.A., właściciela marki CentrumRowerowe.pl. – A to dopiero początek! 

Sercem sklepu jest strefa rowerowa. Na miejscu klienci znajdą modele z każdej kategorii, z ́ bardzo szeroką ofertą rowerów elektrycznych. A przed zakupem, będą ̨ mogli przetestować rower na poprowadzonej wewnątrz sklepu ścieżce rowerowej. Lista marek, które trafią do sprzedaży jest bardzo szeroka. Bedą ̨ to brandy znane przez pasjonatów, jak i osoby jeżdżące rekreacyjnie, m.in.:, Orbea, Haibike, Woom, Superior, BH, Ghost, NS Bikes, Rondo, Winora, Kross, Creme, Kellys, Rock Machine, Ecobike, Ridley, Romet. Wyeksponowane zostaną ̨ również̇ marki własne Dadelo S.A. – Unity oraz Oxfeld. 

W sklepie CentrumRowerowe.pl znajdą się ̨ części, akcesoria oraz najszerszy wybór odzieży kolarskiej w Polsce. Całość ́ asortymentu będzie dostępna dla klienta na wyciagnięcie ręki. Dadelo S.A. otwierając sklep, wciela w życie strategię omnichannel, w której kanały sprzedaży internetowej i stacjonarnej uzupełniają ̨ się.̨ 

Klienci mogą ̨ być ́ pewni, że za swoje zakupy zapłacą ̨ tyle samo w Intrenecie, co w naszym warszawskim sklepie. Projektując sklep, zdecydowaliśmy się na rozwiązania technologiczne umożliwiające synchronizację ofert w obu kanałach sprzedaży – mówi Ryszard Zawieruszyński, prezes zarządu Dadelo S.A. – Chcemy zapewnić ́ klientom najlepsze i najbardziej transparentne doświadczenie zakupowe. Coś, czego nie doświadczyli jeszcze na polskim podwórku. 

Nie zabrakło dedykowanej przestrzeni na świetnie wyposażony serwis i studio do bike fittingu. 

Oficjalne otwarcie sklepu CentrumRowerowe.pl planowane jest na 1 kwietnia 2023 roku w Centrum Handlowym Okęcie Park, ul. Aleja Krakowska 61 w Warszawie.


o autorze

Paweł Waloszczyk

Twórca portalu, absolwent Politechniki Śląskiej który zamiast pisać o tym co zrobić by sprzęt rowerowy był lepszy, co robił przez ostatnie lata, postanowił sam się za to zabrać. Pasjonat nowych technologii i materiałów. 

Powiązane posty


Powiązane galerie

komentarze

Powiązane treści

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl