​Najpopularniejsze rowery FESTKA w 2023 roku w mediach społecznościowych

FESTKA, czeski producent wysokiej klasy karbonowych ram rowerowych z siedzibą w Pradze, od 2020 roku tworzy listę najpopularniejszych postów w mediach społecznościowych. Zobacz pięć najlepszych rowerów Festka, które wzbudziły największe zainteresowanie w mediach społecznościowych w 2023 roku, wraz z komentarzami współzałożyciela marki Michaela Mourečka. Podobnie jak w poprzednich dwóch latach, pierwsze miejsce zajmuje rower stworzony we współpracy z artystą. 

5 miejsce 
FESTKA Scalatore dla Scampi Cicli

FESTKA Scalatore o pięknych proporcjach zbudowana z najwyższej klasy superlekkich komponentów Chris King, Darimo i THM. Subtelny logotyp sprzedawcy na widelcu uzupełnia główny schemat projektowy czerwonego logotypu na nagim karbonie.

4 miejsce 
FESTKA Scalatore OK40

Ten klasyczny Scalatore, flagowy model Festki, był ulubionym projektem pracownika FESTKA - Ondřeja Kubeša - który podarował go sobie na 40. urodziny. Projekt, który on i dyrektor artystyczny Tom Hnida nazywają neo-retro, łączy w sobie trzy motywy: prędkość, tradycję i teraźniejszość.

3. miejsce 
FESTKA Rover dla Velodrom Katowice

Ten niepozorny, ale doskonale zbudowany FESTKA Rover - nasza hybryda szosowo-szutrowa - zasłużył na miejsce na podium nie tylko ze względu na swoje oszczędne piękno, ale także dzięki filharmonii, w której dealer Velodrom Katowice go sfotografował.

2 miejsce 
FESTKA Doppler X Edition

Nasz dealer premium Cyclist Wardrobe z Kuala Lumpur zwlekał, aż zbudował tę limitowaną ramę FESTKA Doppler z okazji 10. rocznicy, z czarnymi rurami Ti wykończonymi DLC.   

1. miejsce 
FESTKA Spectre Bodies

BODIES, nasza współpraca z artystami Jakubem Koisem, była absolutną atrakcją roku 2023, zarówno pod względem projektu graficznego, jak i premiery nowego modelu FESTKA Spectre. Entuzjastyczna reakcja na radykalnie odnowiony model ręcznie malowany przez artystę całkowicie przerosła nasze oczekiwania i stała się centralnym punktem naszych prezentacji na pokazie ręcznie robionych rowerów Bespoked i praskich targach designu Designblok.

O firmie Festka 

Festka produkuje najwyższej jakości rowery na zamówienie w czeskiej Pradze od 2010 roku. Do grona jej klientów należy wiele interesujących osób - gwiazdy Hollywood, ludzie z wielkiego biznesu, a także ci, którzy odkryli jazdę na rowerze jako preferowaną formę ćwiczeń w późniejszym okresie życia i chcą (oraz mogą sobie na to pozwolić) jeździć na wyjątkowym rowerze. Festka słynie ze współpracy z najlepszymi instytucjami, takimi jak Europejska Agencja Kosmiczna czy Czeski Uniwersytet Techniczny. Firma została założona przez byłego zawodowego kolarza Michaela Mourečka i jego przyjaciela przedsiębiorcę Ondřeja Novotnego. Od samego początku kreatywna strona rzeczy była domeną Tomáša Hnidy. Do 90% produkcji firmy trafia na eksport, z czego 80% poza UE, do Azji (Chiny, Tajlandia, Korea Południowa, Malezja, Filipiny) i USA.


o autorze

Paweł Waloszczyk

Twórca portalu, absolwent Politechniki Śląskiej który zamiast pisać o tym co zrobić by sprzęt rowerowy był lepszy, co robił przez ostatnie lata, postanowił sam się za to zabrać. Pasjonat nowych technologii i materiałów. 

Powiązane posty


komentarze

Powiązane treści

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl