​Power of Science Jafi Team - profesjonalne kolarstwo szosowe w Bielsku- Białej podsumowuje swoje sukcesy!

W miniony piątek w Metrum Jazz Club miało miejsce zakończenie sezonu kolarskiego Klubu Power of Science Jafi Team. Klub kolarski założony w Bielsku - Białej to klub ścigający się w zawodach na terenie Polski oraz zagranicy z udziałem zawodników elity. 

Klub Power of Science Jafi Team planuje rozszerzyć swoją działalność wspierając lokalne inicjatywy kolarskie w mieście oraz stworzyć profesjonalny klub dla dzieci i młodzieży przy wsparciu sponsorów oraz władz lokalnych miasta Bielsko-Biała. Na spotkaniu miała miejsce również oficjalna premiera filmu "Droga do Sukcesu" z udziałem zawodników i miasta Bielsko - Biała. Imprezę po raz kolejny poprowadził Michał Kempa. Na spotkaniu pojawiły się ważne osoby ze świata kolarstwa jak Przemysław Niemiec oraz Sławomir Chrzanowski. 

Team podsumował swoje sukcesy i opowiedział o planach na kolejny sezon. Ważnym punktem wieczoru było podziękowanie sponsorom, partnerom za aktywny wkład w rozwój klubu! 

Pojawiły się również osoby ze świata polityki - Pani Senator Agnieszka Gorgoń - Komor oraz w imieniu Prezydenta Miasta Bielsko - Biała - Zastępca Naczelnika Wydziału Edukacji i Sportu Pan Jacek Broda, którzy obiecali lokalnie wspierać projekt Power of Science Jafi Team!

Film "Droga do Sukcesu"  oraz relacja z piątkowego zakończenia sezonu dostępne są  poniżej.

Power of Science Jafi Team zaprasza wszystkich do współpracy w tworzeniu i rozwój nowych kolarskich projektów!


o autorze

Paweł Waloszczyk

Twórca portalu, absolwent Politechniki Śląskiej który zamiast pisać o tym co zrobić by sprzęt rowerowy był lepszy, co robił przez ostatnie lata, postanowił sam się za to zabrać. Pasjonat nowych technologii i materiałów. 

Powiązane posty


komentarze

Powiązane treści

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl