​Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Szosowym Branży Budowlanej pod hasłem “Pomaganie Buduje” - Dołącz do Peletonu Dobra

„Pomaganie Buduje” to hasło i motto przewodnie wydarzenia, które odbędzie się 18 maja 2024 roku w Podłężu k. Krakowa. Firma SMAY wraz z Tomaszem Marczyńskim podjęła się pomagania oraz zjednoczenie branży budowlanej na rzecz pomocy potrzebującym. A wszystko to w sportowej atmosferze, dobrych relacjach i z hojnym sercem. Jak wziąć udział w wyścigu kolarskim organizowanym przez SMAY? Z kim spotkasz się podczas networkingu? Jak możesz pomóc podopiecznym Fundacji Rodziny Maj? 

Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Szosowym Branży Budowlanej 

Firma SMAY wraz z Tomaszem Marczyńskim zaprasza na I Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Szosowym Branży Budowlanej. 18 maja 2024 roku w Podłężu k. Krakowa odbędą się zawody, których celem jest zebranie funduszy na pomoc potrzebujących i wsparcie Fundacji Rodziny Maj im. Piotra Maja. Zachęcamy do udziału w wyścigu wszystkich członków branży budowlanej. Wystarczy wpłacić cegiełkę na rzecz potrzebujących. Cały dochód zostanie przekazany na cele statutowe Fundacji Rodziny Maj im. Piotra Maja. 

Ambasadorzy wyścigu, którzy potwierdzili obecność: 

●  Tomasz Marczyński – czterokrotny Mistrz Polski w kolarstwie szosowym, zwycięzca dwóch etapów Vuelty, brał udział w najważniejszych wyścigach świata.
●  Czesław Lang – polski kolarz torowy i szosowy, wicemistrz olimpijski oraz dwukrotny medalista szosowych mistrzostw świata. Działacz sportowy oraz organizator Tour de Pologne UCI World Tour.
●  Rafał Sonik – polski przedsiębiorca, kierowca w rajdach terenowych w kategorii quadów, zwycięzca rajdu Dakar, dziesięciokrotny zdobywca Pucharu Świata FIM, pięciokrotny mistrz Polski w rajdach enduro.
●  Jakub Colin Brzeziński – Rajdowy Mistrz Polski 2019, 2021, rajdowy V-ce Mistrz Polski 2016 – 2023.
●  Bartłomiej Ostałowski – kierowca rajdowy, samochód prowadzi stopą, rekordzista Guinessa w drifcie. 

ZAREJESTRUJ SIĘ NA WYŚCIG 

Pomaganie buduje również relacje biznesowe Pomaganie nie tylko odzwierciedla naszą ludzką naturę, ale także jest kluczowym elementem w budowaniu trwałych relacji biznesowych. Kiedy angażujemy się w działania charytatywne i oferujemy swoją pomoc innym, nie tylko wspieramy ich, ale także tworzymy więzi oparte na zaufaniu i wzajemnym szacunku.

- W biznesie, jak w życiu osobistym, budowanie relacji opartych na wzajemnym wsparciu może przynosić długotrwałe korzyści, w tym lojalność klientów, partnerstwa strategiczne i większą efektywność w pracy zespołowej. Pomaganie buduje - a wszystko zaczyna się od spotkania właściwych osób. Przyjdź i nawiąż wartościowe relacje biznesowe w sportowej atmosferze. Wydarzenie uświetni Powerspeech Rafała Sonika, zwycięzcy Rajdu Dakar i filantropa odznaczonego za swoje osiągnięcia Krzyżem Zasługi. To jedyny taki networking. - mówi Marzena Maj, Prezes Fundacji Rodziny Maj. ZAPISZ SIĘ NA NETWORKING Dołącz do Peletonu Dobra – wieczorna gala charytatywna połączona z licytacją rzeczy wyjątkowych

o autorze

Paweł Waloszczyk

Twórca portalu, absolwent Politechniki Śląskiej który zamiast pisać o tym co zrobić by sprzęt rowerowy był lepszy, co robił przez ostatnie lata, postanowił sam się za to zabrać. Pasjonat nowych technologii i materiałów. 

Powiązane posty


komentarze

Powiązane treści

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl