​Siódma edycja Małopolska Majka Days

Zapraszamy na start wyjątkowego wydarzenia, jakim jest „Małopolska Majka Days” – kolarskie święto z udziałem Wielkiego Mistrza – Rafała Majki, medalisty olimpijskiego, znakomitego „górala”, jednego z zawodników UAE Team Emirates. 

Spotykamy się w położonych ok. 14 km od rodzinnej miejscowości Rafała Dobczycach. Wiele odcinków, które będziecie pokonywać, niejednokrotnie znajdowało się na treningowych trasach naszego Mistrza. Nie oznacza to jednak, że każdy z Was będzie zmuszony do nieludzkiej pracy, jaką codziennie wykonuje na rowerze popularny „Zgred”. 

Trasy są na tyle zoptymalizowane i przyjazne, by zapewnić ich dostępność i przystępność dla niemal każdego kolarza czy zapalonego rowerzysty. Start i meta wyścigów zlokalizowane są w jednym miejscu, co ograniczy powyścigowe zamieszanie i zminimalizuje logistykę związaną z udziałem w rywalizacji. Bardzo dobrej jakości asfalty będą stanowiły bezpieczną arenę Waszych zmagań. Nad jej przebiegiem czuwać będą duże zespoły służb mundurowych (policji i straży pożarnej), wszystko po to, by zapewnić Wam – zawodnikom jak największe bezpieczeństwo i komfort sportowej rywalizacji. 

Małopolska Majka Days to drugie (po Majka Gran Fondo) tego typu wydarzenie sportowe w Polsce, w którym każdy z Was może stanąć na starcie ramię w ramię z gwiazdą pokroju Rafała Majki. Mamy nadzieję, iż postanowicie spędzić ostatnią niedzielę kwietnia razem z nami! Powodzenia i do zobaczenia na mecie! 

NAJWAŻNIEJSZE INFO:

  • Kiedy: 28.04.2024 
  • Gdzie: Dobczyce k/Krakowa
  • Ile: 3 dystanse do wyboru (38 km, 57 km i 80 km) 
  • Biuro Zawodów: Hala Sportowa RCOS, ul. Szkolna 43, Dobczyce 
  • Start: godz. 11:30 

Więcej informacji: www.MajkaDays.com


o autorze

Paweł Waloszczyk

Twórca portalu, absolwent Politechniki Śląskiej który zamiast pisać o tym co zrobić by sprzęt rowerowy był lepszy, co robił przez ostatnie lata, postanowił sam się za to zabrać. Pasjonat nowych technologii i materiałów. 

Powiązane posty


komentarze

Powiązane treści

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl