​Wyścig by Tomasz Marczyński – Zapisy Rozpoczęte!

Z przyjemnością informujemy, że z dniem 2 lutego uruchomiliśmy zapisy na Wyścig by Tomasz Marczyński. To wyjątkowa seria wyścigów kolarskich, szosowych oraz gravelowych, która przyciąga pasjonatów jednośladów z całej Polski. Wyścig w 2024 obejmie pięć malowniczych miast: Skawinę, Piwniczną-Zdrój, Rudy Raciborskie, Wieliczkę i Niepołomice. 

Wyścig by Tomasz Marczyński to nie tylko sportowe emocje, ale również okazja do wspólnego spędzenia czasu w otoczeniu pięknej przyrody i wspaniałej społeczności. Cykl Wyścigów obejmie różnorodne trasy, dostosowane do umiejętności zarówno profesjonalnych kolarzy, jak i amatorów, chcących spróbować swoich sił w tym niezwykłym wydarzeniu. W tym sezonie podczas edycji w Skawinie, Rudach Raciborskich i Niepołomicach będziemy ścigać się na gravelach! 

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do rejestracji na stronie Wyscig.cc od 2 lutego. Wyścig by Tomasz Marczyński to nie tylko okazja do sportowej rywalizacji, ale także do spotkania z 3- krotnym, szosowym Mistrzem Polski oraz zwycięzcą dwóch etapów La Vuelta ciclista a España. Dołącz do Wyścigu i bądź częścią tej wyjątkowej kolarskiej przygody!


o autorze

Paweł Waloszczyk

Twórca portalu, absolwent Politechniki Śląskiej który zamiast pisać o tym co zrobić by sprzęt rowerowy był lepszy, co robił przez ostatnie lata, postanowił sam się za to zabrać. Pasjonat nowych technologii i materiałów. 

Powiązane posty


komentarze

Powiązane treści

WiadomościWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl