​Gravel Adventure na Polanie Jakuszyckiej. Start 20 lipca!

To już trzecia edycja tej wyjątkowej imprezy. Gravel Adventure i UCI Gravel World Series zostają w Górach Izerskich, ale przenoszą się ze Świeradowa-Zdroju do Jakuszyc. Bazą wyścigu będzie zatem nowoczesny i funkcjonalny teren Dolnośląskiego Centrum Sportu. W tym roku GA również pełni honory jedynej polskiej eliminacji do gravelowych Mistrzostw Świata, a na starcie nie zabraknie głośnych nazwisk. Rejestrację zawodniczek i zawodników właśnie rozpoczęto na stronie wyścigu:

https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=8819

Będziemy się ścigać na dwóch dystansach: Gran (118 km) i Medio Fondo (64 km). Jeśli chodzi o wysokość opłat startowych, to ich pierwszy, najniższy próg, obowiązuje aż do końca maja. Warto oczywiście zapewnić sobie miejsce na liście startowej odpowiednio wcześnie. Limit startujących na obu dystansach to 600 osób.

Zasady zdobywania kwalifikacji na MŚ jasno określa regulamin i podział na kategorie wiekowe. Będzie oczywiście rywalizacja dla zawodniczek i zawodników z kategorii ELITE, ale również klasyfikacja OPEN. Organizatorzy zachęcają również do jazdy w zawodach na rowerach MTB. Gravel Adventure 2024 już 20 lipca w Szklarskiej Porębie – Jakuszycach!

Po więcej szczegółów zapraszamy na https://www.graveladventure.pl/


o autorze

Paweł Waloszczyk

Twórca portalu, absolwent Politechniki Śląskiej który zamiast pisać o tym co zrobić by sprzęt rowerowy był lepszy, co robił przez ostatnie lata, postanowił sam się za to zabrać. Pasjonat nowych technologii i materiałów. 

Powiązane posty


komentarze

Powiązane treści

WiadomościWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl