​Bike Festival Riva del Garda 2024: Odliczanie rozpoczęte - Rejestracja na Highlights już otwarta

Największy festiwal rowerowy w Europie jest niecierpliwie wyczekiwany: Zostało niecałe 100 dni do otwarcia Bike Festival Riva del Garda na otwarcie sezonu od 2 do 5 maja 2024 roku. Wystawa festiwalowa nad jeziorem Garda obiecuje spektakularne wrażenia dla wszystkich entuzjastów kolarstwa w roku jubileuszu 30-lecia. Zapaleni kolarze mogą już rejestrować się na niektóre z wymagających i ekscytujących wydarzeń i wyścigów festiwalu: 

Maxxis Gravel Garda Trentino: 

Atrakcja dla żądnych przygód kolarzy gravelowpch i entuzjastów szutrowych dróg, Maxxis Gravel Garda Trentino rozpoczyna sezon. Rejestracja rozpocznie się 1 lutego. Uczestnicy mogą spodziewać się dwóch tras o różnych dystansach przez malowniczy krajobraz Garda Trentino. 

Scott Junior Trophy dla najmłodszych kolarzy: 

Scott Junior Trophy ma na celu umożliwienie udziału w Bike Festival najmłodszym entuzjastom kolarstwa w wieku od 3 do 14 lat. W zawodach w Parco Miralago wszystkie dzieci czują się jak mistrzowie, ponieważ każdy uczestnik jest promiennym zwycięzcą. Jest to świetna okazja dla młodych rowerzystów, aby zdobyć pierwsze doświadczenia wyścigowe z rówieśnikami i stać się częścią tętniącej życiem społeczności. Dodatkowo, podczas ceremonii wręczenia nagród, wśród wszystkich uczestników zostanie rozlosowany voucher od partnera wydarzenia, firmy Scott, o wartości 333 euro - warto tam być!

Maraton Specialized ze statusem UCI: 

Maraton Specialized obiecuje emocje i wyzwania dla doświadczonych kolarzy górskich i posiada status UCI wraz z Ronda Extrema. Jest podzielony na trzy trasy i grupy wiekowe. Kolarze hobbystyczni mogą swobodnie wybierać pomiędzy trzema atrakcyjnymi trasami. Uczestnicy mają okazję nie tylko pokonać osobiste wyzwania, ale także rywalizować z gwiazdami sceny. Stawka Early Bird na maraton obowiązuje do 19 lutego; później opłaty rejestracyjne wzrosną.

Bosch eMTB Challenge z elektryzującym duchem: 

Uczestnicy Bosch eMTB Challenge mogą spodziewać się mieszanki podjazdów, zjazdów i wyzwań na orientację. W dwóch kategoriach, "Amator" i "Zaawansowany", walka o najlepszy czas będzie toczyła się odpowiednio na pięciu lub sześciu etapach. Wymagania wstępne? Dobre umiejętności jazdy i dobry zmysł orientacji. Trasa rzuca wyzwanie i zachwyca panoramicznymi widokami i ekscytującymi szlakami.


o autorze

Paweł Waloszczyk

Twórca portalu, absolwent Politechniki Śląskiej który zamiast pisać o tym co zrobić by sprzęt rowerowy był lepszy, co robił przez ostatnie lata, postanowił sam się za to zabrać. Pasjonat nowych technologii i materiałów. 

Powiązane posty


komentarze

Powiązane treści

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl