IRONMAN Poland: "Wchodzimy w ten rok z dobrą energią!"

Ponad 50% sprzedanych pakietów startowych w Warszawie i czeskim Hradec Králové oraz powiększające się grono partnerów - IRONMAN Poland z mocną pozycją wyjściową na starcie nowego sezonu.

Końcówkę roku 2023 organizatorzy zawodów IRONMAN w Polsce mogą uznać za udaną. Najpierw rozszerzyli portfolio o nowy wyścig, który odbędzie się w sierpniu w czeskim Hradec Králové. Następnie udanie otworzyli zapisy na tegoroczne edycje, by w końcu poinformować o nawiązaniu - bądź przedłużeniu - współpracy z kilkoma partnerami, takimi jak Phoenix Foundation, BIKE EXPO, Hama czy AQUA SPEED.

Wchodzimy w ten rok z dobrą energią. Cieszy nas zaufanie, jakim obdarzają nas nowi i dotychczasowi Partnerzy. Równie mocno doceniamy liczbę zawodników, którzy dotychczas potwierdzili swój start w naszych zawodach w sezonie 2024. To nie są rekordowe liczby, jak przed pandemią, ale widzimy pozytywne trendy, które dają nam jeszcze więcej chęci do działania. Piotr Jakóbik, szef marketingu IRONMAN Poland

Największym zainteresowaniem zawodników cieszy się obecnie czerwcowy IRONMAN 70.3 Warsaw, a także pierwszy w historii wyścig pod szyldem IRONMAN w Czechach, czyli IRONMAN 70.3 Hradec Králové (18 sierpnia 2024). Na oba te wydarzenia sprzedano już ponad połowę dostępnych miejsc, co daje łącznie ponad 1,5 tysiąca uczestników.

Ta liczba powinna w najbliższych tygodniach wyraźnie wzrosnąć. Wynika to z aktualnej dynamiki zapisów, ale też z faktu, że na 28 stycznia przypada deadline Flex90, co oznacza, że jest to ostatni dzień, kiedy można zapisać się korzystając z dodatkowego "pakietu ochronnego" w przypadku późniejszej chęci rezygnacji ze startu czy przepisania pakietu na inne zawody. Zeszłoroczne doświadczenie pokazuje, że w okolicach tej daty liczba nowych rejestracji wyraźnie wzrasta. Piotr Jakóbik, szef marketingu IRONMAN Poland

Więcej o korzyściach z pakietu Flex90 można przeczytać na oficjalnej stronie internetowej IRONMAN. 

Do wzrostu liczby uczestników przyczynią się też na pewno planowane otwarcia zapisów na wydarzenia towarzyszące:- 9 stycznia: zawody IRONKIDS;- 6 lutego: biegi Night Run na dystansie 5 km;- 5 marca: zawody pływackie Open Water towarzyszące imprezom w Warszawie i Poznaniu. 

Bazując na aktualnych trendach rejestracji szacuje się, że w imprezach IRONMAN Poland (Warszawa, Gdynia, Poznań) oraz IRONMAN 70.3 Hradec Králové w sezonie 2024 może wziąć łącznie udział 10-12 tysięcy czynnych zawodników.


o autorze

Paweł Waloszczyk

Twórca portalu, absolwent Politechniki Śląskiej który zamiast pisać o tym co zrobić by sprzęt rowerowy był lepszy, co robił przez ostatnie lata, postanowił sam się za to zabrać. Pasjonat nowych technologii i materiałów. 

Powiązane posty


komentarze

Powiązane treści

WiadomościWszystkie

WydarzeniaWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl