BESV wchodzi do Polski i zaprasza do współpracy

Będzie się działo w tym roku na polskim rynku rowerowym. Do gry wchodzi firma BESV - międzynarodowa firma zajmująca się produkcją i sprzedażą wysokiej jakości rowerów elektrycznych. Jeśli dodamy do tego, że ta marka znajduje się w portfolio firmy Grofa - potentata europejskiego skupiającego w swojej ofercie wiele świetnych i znanych marek, który zresztą w zeszłym roku zapowiedział ekspansję na Polskę i Europę wschodnią, to zapowiada się prawdziwe trzęsienie ziemi. Skupmy się na razie na marce BESV.

BESV to międzynarodowa firma zajmująca się produkcją i sprzedażą wysokiej jakości rowerów elektrycznych. Zapewnia nie tylko unikalne i stylowe wzornictwo, ale także zaawansowaną technologię oprogramowania i koncentrację na innowacjach. W rzeczywistości, aby osiągnąć najwyższy stopień precyzji i jakości, firma opracowała własny sprzęt testujący oraz rozbudowane procedury i systemy weryfikacji. Dzięki temu może zagwarantować, że jakość produkcji jest na tym samym wysokim poziomie, co projekt.

Aby odnieść sukces na rynku rowerów elektrycznych, trzeba dostarczyć klientowi rower elektryczny, który jest ekscytujący i wnosi coś unikalnego w stosunku do konkurencji. To jest właśnie rdzeń marki rowerów elektrycznych BESV. jest to również siła przewodnia działań zarządczych, operacyjnych i marketingowych.

BESV jest zaangażowany w tworzenie interesujących rozwiązań dla każdego, kto jeździ na rowerze elektrycznym. Dlatego firma wykorzystuje wszystkie swoje mocne strony, aby projektować wysokiej jakości rowery elektryczne i akcesoria. Wszystko to w celu zapewnienia klientom naprawdę niesamowitych wrażeń z użytkowania i w oparciu o poniższe zasady:

BEAUTIFUL

BESV tworzy produkty, które pobudzają wyobraźnię i są ekscytujące, ponieważ wierzy, że design powinien być inspirujący i tworzony od serca. Ogólnie rzecz biorąc, rowery mają być nie tylko funkcjonalne, ale także świetnie wyglądać.

ECO-FRIENDLY

Jako międzynarodowa firma poważnie traktuje odpowiedzialność za środowisko. Opierając się na innowacyjnych technologiach, tworzy produkty, które przyczyniają się do poprawy stanu środowiska z myślą o teraźniejszości i przyszłości.

SMART

Aby zoptymalizować wrażenia użytkownika, tworzy produkty w sposób przemyślany. Na przykład rowery elektryczne są nie tylko responsywne, ale także intuicyjne dla różnych użytkowników i zmieniających się warunków.

VISION

Razem te trzy zasady stanowią wizję wszystkiego, co robi i tworzy pierwsze litery nazwy - BESV. To również te zasady prowadzą do tworzenia wyjątkowych produktów. W efekcie powstają rowery elektryczne zapewniające wspaniałe wrażenia z jazdy.

Jak wspomniałem w Europie marka BESV reprezentowana jest przez jednego z największych dystrybutorów z branży rowerowej - firmy Grofa - House of brands, https://www.grofa.com/en/.

W związku z dynamiczną ekspansją na kraje Europy Wschodniej, firma poszukuje Dealerów, którzy chcą z nimi współpracować na preferencyjnych warunkach i tworzyć sieć sklepów partnerskich.

Wszystkie szczegóły dotyczące ewentualnej współpracy, można uzyskać poprzez kontakt telefoniczny pod numerem 791965363 lub mailowo biuro@allriders.com.pl


o autorze

Paweł Waloszczyk

Twórca portalu, absolwent Politechniki Śląskiej który zamiast pisać o tym co zrobić by sprzęt rowerowy był lepszy, co robił przez ostatnie lata, postanowił sam się za to zabrać. Pasjonat nowych technologii i materiałów. 

Powiązane posty


komentarze

Powiązane treści

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl