Przedstawiamy nową i zoptymalizowaną rodzinę produktów UFO

Pierwszy raz z nowymi produktami marki Ceramispeed zetknąłem się w podczas festiwalu rowerowego nad Gardą. Zaproszono mnie wówczas do pomieszczenia z tyłu stoiska i pokazano walizeczkę pełną nowych kosmetyków z zastrzeżeniem że póki co informacja jest niejawna i mam się wstrzymać z publikacją jeszcze przez jakiś czas. Trochę tego czasu już upłynęło, a na stronie producenta nie było żadnej informacji. W końcu kilka dni temu wszedłem na ich stronę i oto jest. Pełna gama nowych kosmetyków, których opisy znajdziecie poniżej...

To, co zaczęło się od pojedynczej powłoki woskowej do łańcuchów siedem lat temu, przekształciło się w pełnoprawną rodzinę produktów z najnowocześniejszymi ofertami konserwacji i pielęgnacji. Teraz marka wprowadza zupełnie nową rodzinę produktów UFO z odnowionym wyglądem, zaktualizowanymi mniejszymi rozmiarami butelek, trzema nowymi dodatkami do produktów i nowymi cenami, a wszystko to w celu umożliwienia korzystania z całej linii UFO jak największej liczbie użytkowników. 

Pokaż swojemu rowerowi, jak bardzo Ci zależy

Co tak naprawdę oznacza "pokaż swojemu rowerowi, jak bardzo Ci zależy"? Cóż, to całkiem proste. Od prawie dwóch dekad firma ma obsesję na punkcie zwiększania osiągów rowerów do granic możliwości poprzez opracowywanie innowacyjnych łożysk ceramicznych i komponentów układu napędowego.Ale nawet najlepsze produkty na świecie pozostaną takie tylko wtedy, gdy będą odpowiednio konserwowane i pielęgnowane. Taka jest logika stojąca za rodziną produktów UFO. Produkty te mają być najlepszą możliwą opcją do odpowiedniej optymalizacji, ochrony i pielęgnacji roweru i komponentów. W końcu dobrze utrzymany komponent to dobrze działający komponent. W ten sposób pokazujesz swojemu rowerowi, jak bardzo Ci na nim zależy!

UFO dla układów napędowych 

Nowo rozszerzona gama produktów UFO Drivetrain składa się z przyjaznego dla środowiska środka do czyszczenia układów napędowych oraz trzech butelkowanych woskowych smarów do łańcuchów, które zostały specjalnie zaprojektowane, aby zapewnić idealne połączenie optymalizacji i ochrony - w każdych warunkach, jakie mogą napotkać rowerzyści. W ten sposób pokazujesz swojemu układowi napędowemu (i środowisku), że Ci zależy. 

UFO dla łożysk

Łożyska to oryginalna i podstawowa oferta CeramicSpeed. Optymalne smary i bezpieczne w użyciu produkty czyszczące pokazują, że dbasz o swój rower, wydłużając jego żywotność i wydajność. Aby zapewnić najlepszą żywotność i wydajność, nasze produkty UFO for Bearings oferują idealne opcje czyszczenia i smarowania.

UFO dla rowerów

Produkty do mycia rowerów są najnowszym dodatkiem do rodziny produktów UFO. Tak jak para świeżych, białych skarpet sprawi, że większość rowerzystów poczuje się szybciej w dniu wyścigu - lśniący, czysty rower zapewni taką samą pewność psychiczną. Dodatkową zaletą jest utrzymywanie roweru w optymalnym stanie przez cały czas.

Jeśli chodzi o ceny to tanio dalej nie jest i raczej nie będzie, ale może warto zafundować swojemu rumakowi SPA, jakiego jest z pewnością wart. Na stronie producenta znajdziecie filmy i opisy z dokładnymi wskazówkami jak stosować ich poszczególne produkty. Przykładowy opis poniżej.

Jak stosować UFO Drip All Conditions

Trochę inaczej niż zazwyczaj to robimy. Na początek dokładnie wstrząśnij butelką przed użyciem. W przypadku nowych łańcuchów lub pierwszej aplikacji, zacznij od całkowicie czystego i suchego łańcucha. Nałóż powłokę woskową UFO Drip All Conditions bezpośrednio na rolki łańcucha nad kasetą, powoli obracając łańcuch, aby dwukrotnie pokryć całą długość łańcucha. Następnie nałóż powłokę UFO na wewnętrzną stronę łańcucha i dwukrotnie pokryj całą długość łańcucha. Pełna powłoka zużyje około 8 ml lub 8 gramów specyfiku. Aby uzyskać najlepszą penetrację, obracaj korbami przez 30 do 60 sekund, aby wosk mógł dostać się między rolki i ogniwa łańcucha. Aby uzyskać najlepszą trwałość i czystość, należy pozostawić powłokę łańcucha UFO Drip do wyschnięcia na noc. Nie zaleca się wycierania wosku z powierzchni łańcucha. Prawidłowa aplikacja wystarcza na 300 km / 180 mil w ogólnie suchych i czystych warunkach.

W przypadku standardowej ponownej aplikacji należy zetrzeć kurz z powierzchni czystym ręcznikiem i dwukrotnie nałożyć powłokę UFO na ogniwa łańcucha nad kasetą na całej długości łańcucha. Jeśli układ napędowy został zanieczyszczony, rower był myty lub jeździł w mokrych warunkach, zalecane jest pełne czyszczenie i ponowną aplikację zgodnie z wytycznymi dotyczącymi pierwszej aplikacji. Jeśli często jeździsz w mokrych warunkach, zalecamy UFO Drip Wet Conditions.

Więcej szczegółów znajdziecie na stronie producenta.


o autorze

Paweł Waloszczyk

Twórca portalu, absolwent Politechniki Śląskiej który zamiast pisać o tym co zrobić by sprzęt rowerowy był lepszy, co robił przez ostatnie lata, postanowił sam się za to zabrać. Pasjonat nowych technologii i materiałów. 

Powiązane posty


komentarze

Powiązane treści

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl