Kasa za jazdę na rowerze? Fitness App W3:Ride będzie płacić użytkownikom za aktywność

Chyba nie jedyną osobą, która chciałaby zamienić waty na kasę - ale nigdy nie wiedziałem jak. Cóż, teraz jest na to sposób. W3:Ride, nowa aplikacja mobilna, która "celebruje" jazdę na rowerze, wykonuje tę celebrację poprzez deszcz gotówki na swoich użytkowników.

Firma nazywa walutę $Cyclr, a użytkownicy aplikacji, którzy przejeżdżają kilometry, mogą ją wykorzystać na nowym rynku W3:Ride. Aby zgromadzić $Cyclr, wystarczy jeździć i śledzić swoje wyniki za pomocą dowolnej aplikacji fitness, z której już korzystasz.

Firma rozpoczęła działalność w 2021 roku od zegarka o nazwie W3. Automatycznie łączy się on z aplikacjami takimi jak Strava, Zwift, Apple, Mapmyride, itp. - nawet z takimi jak Suunto czy Polar.

Program nagród rozwija się z kartami upominkowymi o wartości 5 i 10 dolarów. Kolarze korzystający z aplikacji mogą je zrealizować w Starbucks, Amazon, Nike, Adidas, REI, "i więcej".

"Możliwość przekształcenia swoich wysiłków rowerowych w fizyczne produkty jest zupełnie nowym doświadczeniem dla każdego kolarza tam", W3:Ride Współzałożyciel i były pro kolarz Thomas Wagner stwierdził w komunikacie prasowym.

Nagrody w świecie rzeczywistym i metawersji

Nie tylko możesz zarabiać na swoich przejażdżkach w sferze cielesnej - istnieje również aspekt NFT programu nagród W3:Ride.

Po pierwsze, aplikacja będzie działać w następujący sposób: po założeniu konta, każdy użytkownik otrzyma darmowy "wirtualny rower", aby rozpocząć zbieranie punktów za jazdę na prawdziwym, fizycznym rowerze.

Wraz z wydaniem aplikacji, W3:Ride udostępni to, co nazywa "kolekcją genesis" 8,088 unikalnych, modelowanych w 3D rowerów NFT (i riderów) do wykorzystania. Rowerzyści na każdym poziomie umiejętności mogą zarabiać kryptowalutę lub tokeny za swoje przejażdżki i budować własne niestandardowe rowery NFT, odblokowując "dodatkowe nagrody". Algorytmy zwane formułami Proof-of-Ride (PoR) określają zarobki punktowe, które użytkownicy mogą następnie wydać na fizyczne i cyfrowe przedmioty na rynku w aplikacji. Niezależnie od tego, ile czasu spędzisz na wymyślaniu i ozdabianiu swojego niestandardowego roweru i awatara NFT, nadal będziesz musiał wsiąść na rower, aby móc cokolwiek z tego zrobić.

"Jazda na rowerze to świetny sposób na poznanie swojego miasta, zdobycie kondycji i dobrą zabawę z przyjaciółmi, rodziną i społecznością" - powiedział Thomas w informacji prasowej

WIęcej informacji znajdziecie na W3:RIDE


o autorze

Paweł Waloszczyk

Twórca portalu, absolwent Politechniki Śląskiej który zamiast pisać o tym co zrobić by sprzęt rowerowy był lepszy, co robił przez ostatnie lata, postanowił sam się za to zabrać. Pasjonat nowych technologii i materiałów. 

Powiązane posty


komentarze

Powiązane treści

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl