Climbfinder wystartował w Polsce

Ponad 25 000 podjazdów szosowych w Europie - climbfinder to największa baza danych dla rowerzystów, którzy uwielbiają jeździć pod górę. Od początku grudnia, dzięki zapalonemu polskiemu użytkownikowi, strona jest dostępna również w języku polskim.

Unikalną cechą serwisu jest społeczność rowerzystów, którzy dzielą się tysiącami zdjęć i recenzji. Wiele ze znajdujących się w bazie podjazdów pochodzi ze zgłoszeń przesyłanych redakcji przez użytkowników. Każdy podjazd przed dodaniem jest ręcznie sprawdzany przez obsługę.

Oprócz miejsc znanych z Tour de France czy Zwift, takich jak Alpe d'Huez czy Mont Ventoux, climbfinder zawiera również ponad 200 podjazdów z terenu Polski. Ta liczba ciągle rośnie a propozycje kolejnych są bardzo mile widziane.

Climbfinder zaczął się jako hobby czterech rowerzystów z Holandii. Początkowo zbierał szczegółowe wykresy i informacje o wszystkich lokalnych podjazdach, potem pojawiły się także miejsca z innych krajów. Stopniowo przybywało również wersji językowych. Obecnie większość użytkowników climbfinder pochodzi z Francji i Włoch.

Climbfinder jest darmowy w użyciu, opcjonalna dodatkowa opłata zapewnia dostęp do zaawansowanych funkcjonalności mapowych.

Tutaj kliknij -> https://climbfinder.com/pl


o autorze

Piotr Szafraniec

Kolarz, kucharz, akrobata. Dwukrotny Mistrz Polski Dziennikarzy w kolarstwie szosowym.

komentarze

WiadomościWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl