iGS630 - nowa alternatywa dla znanych liczników

Marka iGPSPORT coraz śmielej wchodzi na polski rynek, proponując swoje liczniki rowerowe z GPS w bardzo konkurencyjnych cenach. Głośną nowością tego roku jest model iGS630 z dużym, kolorowym wyświetlaczem i rewolucyjną baterią. Do stworzenia swojego flagowego modelu marka iGPSPORT dochodziła krok po kroku. Kiedy w 2012 roku brand powstawał w Chinach, jego twórcy postanowili połączyć swoją wiedzę i doświadczenie z zakresu nowych technologii z pasją do kolarstwa. Zaczęli więc tworzyć urządzenia, których sami, jako kolarze, chcieli używać. 

Po 10 latach od założenia firmy na rynek trafił model, z którego są najbardziej dumni. 2,8-calowy kolorowy ekran, 8 GB pamięci i wbudowane mapy, z których korzystać można w trybie offline - to tylko niektóre wyróżniki nowego licznika od iGPSPORT. iGS630 odbiera dane z pięciu głównych systemów satelitarnych działających na całym świecie, dzięki czemu jest w stanie znaleźć szybko i dokładnie namierzyć pozycję kolarza. Dynamiczne wyświetlanie danych, z prostą i intuicyjną aplikacją, pozwala na bogate wrażenia z jazdy na rowerze. Sześć przycisków gwarantuje wygodną obsługę, także w rękawiczkach rowerowych. Nawigacja to regularnie aktualizowane mapy oraz obsługa plików TCX, GPX, CNX i innych. Licznik pozwala monitorować wszystkie potrzebne dane. Jest kompatybilny z czujnikami tętna, kadencji i pomiarami mocy, a także z najpopularniejszymi elektronicznymi systemami zmiany biegów. Wyświetlanie danych można dowolnie personalizować, dzięki czemu zbierane informacje dopasowujemy do swoich potrzeb. Zakończony trening można szybko przesłać do dedykowanej aplikacji iGPSport lub do zewnętrznych aplikacji, takich jak Strava czy TrainingPeaks. Jeżdżących dużo i często najbardziej zadowoli fakt, że dużym plusem jest tutaj bateria, która wytrzymuje aż 35 godzin na jednym ładowaniu. Jest to więc ciekawa alternatywa dla obecnych na rynku, droższych urządzeń. 

Co o tym urządzeniu mówią korzystający z niego zawodnicy? 

Bartosz Huzarski: „Doceniam duży, intuicyjny wyświetlacz, który sprawia, że urządzenie jest proste w obsłudze. Bardzo żywotna bateria oraz mnogość funkcji tworzą z tego licznika prawdziwy informacyjny kombajn. Ma wszystkie niezbędne opcje, z których korzystałem będąc jeszcze kolarzem zawodowym, więc jestem pewny, że każdemu amatorowi starczy z nawiązką.” 
Michał Topór: „W iGS630 najbardziej cenię przejrzysty wyświetlacz z polskim menu, a także pojemną baterię, która wystarcza co najmniej na kilka dni treningów bez ładowania. Jeździłem z tym licznikiem również na zawodach enduro, gdzie mimowolnie sprawdziłem, że jest odporny na uderzenia i upadki. To bardzo ważne dla jeżdżących w terenie! Podoba mi się także dedykowana aplikacja na telefon, która wyjątkowo szybko synchronizuje aktywności i umożliwia połączenie z kontami na Stravie i TrainingPeaks.”
Wojciech Halejak: „Sam korzystam z tego urządzenia podczas treningów i wyścigów, ale także polecam je moim zawodnikom. W pracy trenera niezwykle ważne jest, bym mógł szybko otrzymywać wszystkie istotne parametry treningowe - iGS630 jest w tej kwestii niezawodny. Drugą sprawą, jaką najbardziej w nim doceniam, jest bardzo wytrzymała bateria - wreszcie nie muszę ładować licznika przed każdą jazdą i obawiać się czy dotrwa do końca treningu. To daje duży komfort korzystania z urządzenia.” 

Dystrybutorem marki iGPSPORT w Polsce jest firma Trezado

O marce: iGPSPORT to wchodząca na europejskie rynki marka liczników rowerowych z GPS oraz akcesoriów. Firma istnieje od 2012 roku i dostarcza zaawansowane technologicznie urządzenia w bardzo konkurencyjnych cenach. O dystrybutorze: Oficjalnym dystrybutorem na Polskę jest firma Trezado, produkująca uszczelniacze i akcesoria do uszczelniania opon (pod marką własną Trezado) oraz dystrybuująca liczniki iGPSPORT, opony Wolfpack, kosmetyki do czyszczenia i pielęgnacji rowerów Bike On Wax oraz kaski i okulary SH+


o autorze

Piotr Szafraniec

Kolarz, kucharz, akrobata. Dwukrotny Mistrz Polski Dziennikarzy w kolarstwie szosowym.

Powiązane posty


komentarze

Powiązane treści

WiadomościWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl