​SIMPLA – z myślą o ochronie najmłodszych Biker’ów!

Seria KIDO to w ostatnim czasie jeden z bestsellerów firmy SIMPLA i dedykowana jest do najmłodszych pasjonatów jazdy rowerem. Oprócz właściwości ochronnych, dzieciaki mogą idealnie dopasować swoje błotniki do kolorystyki rowerów, ponieważ producent oferuje ogromną liczbę kombinacji kolorystycznych, co wyróżnia firmę na tle innych firm oferujących akcesoria rowerowe. 

Błotniki KIDO wykonane są w technologii dwukomponentowej przez co charakteryzują się niepowtarzalnym designem. Chopperowa geometria błotnika dopasowana jest do opony zapewniając ochronę przed brudem na bardzo wysokim poziomie.

Producent daje możliwość wyboru błotników z dodatkową naklejką typu REFLEX, która naklejana jest w środkowy kanał błotnika charakterystyczny dla modelu KIDO. Zwiększa to nie tylko bezpieczeństwo dziecka na drodze po zmroku, ale jest również fajnym elementem wizualnym. KIDO występuje w trzech modelach: 

1. KIDO SHORT na koła: 12”, 16”-18”, 20”

2. KIDO LONG na koła: 16”-18”, 20”

3. KIDO PRO na koła: 12”, 16”-18”, 20”-24”

KIDO PRO to najnowszy model z błotników dziecięcych, który został wyposażony w nowoczesne zapięcie SPEEDclamp, charakterystyczne dla modelu ADHD, Hammer PRO i Raptor PRO.

Błotnik przedni montujemy do roweru za pomocą stalowej blaszki w kształcie litery L, która umożliwia regulację w pionie i poziomie.

Błotnik tylny montujemy do sztycy podsiodłowej za pomocą szybkiego zapięcia SPEEDclamp znanego z błotników HAMMER PRO, które kolorystycznie współgra z tylnym chlapaczem.

Specyfikacja KIDO PRO

Waga: 16”-18” - 229 g,  20”-24” - 265 g

Kolor: Rdzeń - biały, czarny; Chlapacz - wielokolorowe

Materiał: Tworzywo sztuczne – PP, PC, ABS

Mocowanie: Przedni widelec lub podkowa amortyzatora, sztyca podsiodłowa, SPEEDclamp

Rozmiar koła: 16”-18” oraz 20”-24”

Uwagi: Dwukomponentowy, uniwersalny komplet błotników do rowerów dziecięcych.

KIDO LONG - tylny błotnik w wersji LONG przykręcany jest śrubką do dołu ramy. Dwa punkty montażowe powodują, że wersja KIDO LONG charakteryzuje się bardzo dużą sztywnością.

Błotniki występują w dwóch rozmiarach. Mniejsze pasują do kół 16 i 18 cali, a większe do kół 20 cali.

Specyfikacja KIDO LONG:

Waga: 16''-18'' - 194 g, 20'' - 229 g

Kolor:Rdzeń - biały, czarny, tytan; Chlapacz - wielokolorowe

Materiał:Tworzywo sztuczne - PP

Mocowanie:Przedni widelec lub podkowa amortyzatora, poprzeczka tylnego widelca oraz dół ramy

Rozmiar koła: 16''-18'' oraz 20''

Uwagi: Dwukomponentowy, uniwersalny komplet błotników do rowerów dziecięcych

KIDO SHORT montujemy do roweru za pomocą stalowej blaszki w kształcie litery L, która jak w poprzednich modelach umożliwia regulację w pionie i poziomie, przez co zapewnia idealne dopasowanie i stabilność błotników

Wersja SHORT występuje w trzech rozmiarach. Najmniejsze pasują do kół 12 cali, średnie do kół 16 i 18 cali, a największe do kół 20 cali.

A jeżeli chcecie sprawdzić, jak wytrzymałe są błotniki, spójrzcie tylko na materiał poniżej..

Zapraszamy na stronę producenta, gdzie mogą Państwo zobaczyć całą ofertę producenta: www.simpla.pl


o autorze

Paweł Waloszczyk

Twórca portalu, absolwent Politechniki Śląskiej który zamiast pisać o tym co zrobić by sprzęt rowerowy był lepszy, co robił przez ostatnie lata, postanowił sam się za to zabrać. Pasjonat nowych technologii i materiałów. 

Powiązane posty


komentarze

Powiązane treści

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl