​Grupa Darfon otwiera centrum badawczo-rozwojowe w Polsce

Centrum Darfon będzie w pełni dedykowane klientom OEM i ODM, a także marce rowerów elektrycznych BESV.

Grupa Darfon otworzyła nowe centrum rozwoju produktów, projektowania i innowacji dla branży rowerów elektrycznych. Centrum będzie w pełni dedykowane klientom OEM i ODM, a także marce rowerów elektrycznych BESV.

Nowy obiekt jest zgodny ze strategią Darfon, aby oferować swoim klientom kompleksowe rozwiązania. W ubiegłym miesiącu Grupa Darfon uruchomiła również zakład montażu i produkcji akumulatorów do rowerów elektrycznych w Czechach.

Zespół specjalistów

"To strategiczne posunięcie wzmacnia nasze zaangażowanie we wspieranie innowacji, doskonałości projektowej i postępu technologicznego w branży rowerów elektrycznych" - czytamy w oświadczeniu Darfon. Centrum będzie kierowane przez Patryka Sawickiego, o którym mówi się, że jest ekspertem z bogatym doświadczeniem, obejmującym wiele lat w europejskim krajobrazie rowerowym. Zespół składa się ze specjalistów, w tym grafika, projektanta przemysłowego, inżyniera mechanika i menedżera produktu.
"Inauguracja centrum doskonale wpisuje się w naszą strategiczną wizję pionierskich postępów w branży rowerów elektrycznych. Ponieważ globalny popyt na zrównoważone rozwiązania w zakresie mobilności stale rośnie, pozostajemy niezłomni w naszej misji dostarczania doskonałych produktów i doświadczeń związanych z e-rowerami, które będą rezonować z wymagającymi konsumentami na całym świecie" - pisze Darfon.

Firma Darfon Electronics Corp., założona w 1997 roku, jest liderem w dziedzinie innowacyjnych, przyjaznych dla środowiska technologii dla urządzeń peryferyjnych IT, komponentów pasywnych i rozwiązań Green Energy. Rozwijając swoje kluczowe kompetencje i opracowując zróżnicowaną, wartościową i przyszłościową linię produktów, Darfon zapewnia swoim cenionym klientom wysokiej jakości kompleksowe usługi ODM i OEM.

Darfon posiada obecnie ponad 1100 globalnych patentów i zdobył wiele międzynarodowych nagród w dziedzinie wzornictwa za swój sukces biznesowy na przestrzeni lat. Akcje spółki zostały wprowadzone na giełdę w listopadzie 2007 roku. Obecnie Darfon zatrudnia ponad 10 000 pracowników na całym świecie, prowadząc działalność na Tajwanie, w Chinach kontynentalnych, Japonii, Korei, Stanach Zjednoczonych, Czechach, Holandii i Niemczech. Teraz także w Polsce.


o autorze

Paweł Waloszczyk

Twórca portalu, absolwent Politechniki Śląskiej który zamiast pisać o tym co zrobić by sprzęt rowerowy był lepszy, co robił przez ostatnie lata, postanowił sam się za to zabrać. Pasjonat nowych technologii i materiałów. 

Powiązane posty


komentarze

Powiązane treści

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl