​Wyścig by Tomasz Marczyński 2023 dociera do mety

W najbliższy weekend (29-30 września) odbędzie się ostatnia w tym roku odsłona kultowego Wyścigu by Tomasz Marczyński. 

Po pełnych sportowych emocji i dobrej zabawy edycjach Wyścigu by Tomasz Marczyński 2023 w Skawinie, Starym Sączu oraz Rudach Raciborskich, impreza zagości 29 września w Wieliczce, a dnia następnego w Niepołomicach. Będzie to tegoroczny finał jedynej w swoim rodzaju kolarskiej przygody, która już od 6 lat dostarcza niezapomnianych wrażeń amatorom dwóch kółek.

Organizatorzy wydarzenia z Tomaszem Marczyńskim na czele przygotowali program obfitujący w wyzwania i atrakcje. W Wieliczce zawodnicy rozpoczną zmagania w Solnym Mieście o godzinie 18.18 i spróbują swoich sił na trasie liczącej 2,8 km. W Niepołomicach Wyścig wystartuje spod Zamku Królewskiego o godzinie 11:11 i pomknie w kierunku Puszczy Niepołomickiej, gdzie zaplanowano 18-kilometrowe rundy i jazdę na szutrze. 

Uczestnicy będą mogli ścigać się na dystansie długim (84 km – 4 rundy) lub krótkim (30 km – 1 runda). Długi dystans obejmuje segment specjalny, z osobnym pomiarem czasu. Ponadto na dziedzińcu zamku w Niepołomicach odbędzie się tradycyjne BIKE SALE EXPO, podczas którego wiodące kolarskie marki zaprezentują swoją ofertę. Jak zwykle nie zabraknie też strefy kulinarnej, zawodów dla najmłodszych, konkursów z wyjątkowymi nagrodami oraz Alter Party w Krakowie.

Więcej informacji na temat Wyścigu by Tomasz Marczyński 2023 oraz warunków uczestnictwa można znaleźć na oficjalnej stronie imprezy: https://wyscig.cc/


o autorze

Paweł Waloszczyk

Twórca portalu, absolwent Politechniki Śląskiej który zamiast pisać o tym co zrobić by sprzęt rowerowy był lepszy, co robił przez ostatnie lata, postanowił sam się za to zabrać. Pasjonat nowych technologii i materiałów. 

Powiązane posty


komentarze

Powiązane treści

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl