​2024 HERO SÜDTIROL DOLOMITES - trzecia trasa dla bohaterów MTB

Matka wszystkich górskich maratonów rowerowych ujawniła szczegóły wydarzenia w 2024 roku: w przyszłym roku HERO Südtirol Dolomites będzie miał nową 71-kilometrową trasę o długości 4100 m. Ta trzecia trasa wyścigu dołączy do klasycznych tras o długości 86 km i 60 km. Wielu z Was o to prosiło, więc oto one: pakiety gościnne z naszymi partnerami i obniżone opłaty rejestracyjne do 30 września 2023 r.

Sezon jeszcze się nie skończył, ale nadszedł czas, aby pomyśleć o tym, co przyniesie rok 2024. Przyszłoroczna edycja HERO Südtirol Dolomites, najtrudniejszego na świecie maratonu na rowerach górskich w kalendarzu UCI w prestiżowej kategorii Hors Class, ma do zaoferowania wiele nowości: do naszych kultowych tras o długości 86 km i 60 km dołączyła trzecia trasa o długości 71 km i przewyższeniu 4 100 metrów. 

Trasa ta w dużej mierze pokrywa się z istniejącą trasą o długości 86 km, ale omija przerażający podjazd Ornella i 967 m przewyższenia. Z Arabby szlak poprowadzi naszych HERO prosto do Passo Pordoi, wzdłuż 60-kilometrowej trasy, a następnie zabierze ich na 86-kilometrową trasę w kierunku Selva Val Gardena.

Organizatorzy stworzyli tę trasę, aby otworzyć zawody dla jeszcze większej liczby osób, umożliwiając osobom, które już rzuciły sobie wyzwanie na 60-kilometrowej trasie, przejście do 86-kilometrowej, a także po prostu pozwalając zapalonym kolarzom górskim sprawdzić się w jednym z najpopularniejszych i najbardziej ekscytujących wydarzeń na świecie.

Pakiety zakwaterowania z naszymi partnerami

Cenimy sobie nasze relacje ze stowarzyszeniem hotelarskim Val Gardena, dzięki któremu jesteśmy w stanie zaoferować specjalne ceny zakwaterowania na 2 lub 3 dni podczas imprezy w 2024 roku. Pakiet 2024 HERO Bike Festival obejmuje zakwaterowanie na trzy noce od czwartku 13 do niedzieli 16 czerwca 2024 roku. Oferta obejmuje również bilet na wydarzenie HEROE Gourmet w niedzielę 16 czerwca. Ten dzień relaksu poświęcony jest Dolomitom, odkrywaniu Seiser Alm i lokalnej kuchni. Odwiedzający mogą korzystać z własnego roweru górskiego lub roweru elektrycznego na jednym z dwóch szlaków, zatrzymując się w trzech schroniskach, aby spróbować popularnych lokalnych potraw. 

Wczesna rejestracja do 30 września 2023 r.

Rejestracja na HERO Südtirol Dolomites 2024 jest już otwarta i można skorzystać ze zniżki do 30 września 2023 r. (lub tak długo, jak będą dostępne miejsca).


o autorze

Paweł Waloszczyk

Twórca portalu, absolwent Politechniki Śląskiej który zamiast pisać o tym co zrobić by sprzęt rowerowy był lepszy, co robił przez ostatnie lata, postanowił sam się za to zabrać. Pasjonat nowych technologii i materiałów. 

Powiązane posty


komentarze

Powiązane treści

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl