Bury Miś Gravel zaprasza na Pomorze

Zapraszamy na ekscytującą imprezę rowerową, która odbędzie się na Pomorzu 25-27 sierpnia. Bury Miś Gravel to wydarzenie, którego nie możesz przegapić! Przygotuj się na dwa różne dystanse do wyboru. Pierwszy z nich, Gravelowy Miś 200 km, to trasa, która zaprowadzi Cię przez wyjątkowo malownicze i urokliwe zakątki Kaszub. 

Dla bardziej wytrwałych rowerzystów, proponujemy drugi dystans, Gravelowy Grizzly 400. Ta trasa to prawdziwa gratka dla miłośników wyzwań, prowadzi przez szutry, leśne dukty i nadmorskie klify, oferując niesamowite krajobrazy i emocjonujące wrażenia. Wymagające przewyższenia na obu trasach sprawią, że będziesz miał okazję poczuć się jak prawdziwy zawodowy kolarz. Nie czekaj, zapisz się już dziś i bierz udział w jednej z najbardziej ekscytujących imprez rowerowych tego roku!

Dodatkowo warto podkreślić, że celem ultramaratonu rowerowego na Kaszubach jest pomoc Wspólnocie Burego Misia - organizacji charytatywnej zajmującej się opieką nad osobami z niepełnosprawnościami intelektualnymi. Uczestnicy maratonu będą mieli okazję włączyć się w tę szlachetną inicjatywę, zbierając fundusze na potrzeby Wspólnoty i wspierając jej działalność.

Dzięki temu ultramaratonowi, nie tylko uczestnicy będą mieli okazję doświadczyć wyjątkowych emocji i przeżyć podczas jazdy rowerem, ale również będą mieli szansę przyczynić się do pomocy dla innych ludzi, którzy potrzebują wsparcia.

Mamy nadzieję że dołączycie do wspierania idei POMAGANIE PRZEZ ROWEROWANIE i będziecie przeżywać wspaniałe chwile razem z nami.


o autorze

Paweł Waloszczyk

Twórca portalu, absolwent Politechniki Śląskiej który zamiast pisać o tym co zrobić by sprzęt rowerowy był lepszy, co robił przez ostatnie lata, postanowił sam się za to zabrać. Pasjonat nowych technologii i materiałów. 

Powiązane posty


komentarze

Powiązane treści

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl