​XIII Memoriał Feliksa Rawskiego

1 sierpnia odbędzie się 7 etap cyklu ŻTC BIKE RACE 2021. W najbliższą niedzielę kolarze rywalizować będą w Mińsku Mazowieckim.

Tegoroczne zmagania w Mińsku Mazowieckim odbywają się z falstartem związanym z pandemią koronawirusa, pierwotnie wyścig miał się odbyć 9 maja, ostatecznie został przeniesiony. W ramach zawodów odbędzie się XIII Memoriał Feliksa Rawskiego. Zawodnicy pojadą na rundzie o długości 18 km, która prowadzi drogami technicznymi wzdłuż autostrady A2. Biuro zawodów zlokalizowane będzie przy MOSiR w Mińsku Mazowieckim, natomiast start ostry z miejscowości Arynów-Królewiec ulica Dojazdowa przy trasie A2 - 5 km na północ.

Dzień wcześniej, 31 lipca partner cyklu – Na Osi – Kolarska Przestrzeń przeprowadzi oficjalny trening. Trenerzy  między innymi opowiedzą, jak zachowywać się w czasie wyścigu, omówione zostaną podstawy taktyki wyścigowej, a także nastąpi przejazd po trasie i zwrócenie uwagi na kluczowe miejsca wyścigu.

– Zapraszamy wszystkich do Mińska Mazowieckiego, gdzie tradycyjnie odbędzie się memoriał lokalnego kolarskiego bohatera Feliksa Rawskiego. Jeżeli wierzyć synoptykom zapowiada się znakomita pogoda do ścigania, zatem do zobaczenia w Mińsku – zachęca do udziału w zawodach, dyrektor cyklu Wojciech Pawelec.

Organizatorem imprezy sportowej jest Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów. Bardziej szczegółowe informacje dotyczące przyszłych zmagań kolarskich znajdują się pod adresem www.ztc.pl.


o autorze

Paweł Waloszczyk

Twórca portalu, absolwent Politechniki Śląskiej który zamiast pisać o tym co zrobić by sprzęt rowerowy był lepszy, co robił przez ostatnie lata, postanowił sam się za to zabrać. Pasjonat nowych technologii i materiałów. 

Powiązane posty


komentarze

Powiązane treści

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl