​Czas na drugą część cykl ŻTC BIKE RACE 2021

Już 25 lipca odbędzie się szósty etap cyklu ŻTC BIKE RACE 2021. Najlepsi amatorzy kolarstwa pojawią się w Białe Rawskiej.

Rywalizacja rozegrana zostanie w sąsiedztwie urokliwego kąpieliska. START i META odbywać się będzie z ul. Polnej na wysokości boiska piłkarskiego, następnie skręt w prawo i kolejno Marianów, Chrząszczewek, Frampol, Babsk, Gołyń, Chrząszczew, Narty, Zakrzew i Biała Rawska gdzie kolejno ulicami Topolową, Narutowicza i Polną na której zlokalizowana będzie meta. Łącznie runda liczy 25 kilometrów, a ilość okrążeń do pokonania zależna jest od kategorii wiekowej.

– Po krótkiej przerwie zapraszamy, na drugą część cyklu. Już w najbliższą niedzielę spotkamy na Wysoczyźnie Rawskiej. Zapowiada się dobra pogoda do ścigania, trasa została odpowiednio przygotowana. Do zobaczenia w Białej Rawskiej – zachęca do udziału w zawodach, dyrektor  cyklu Wojciech Pawelec.

Łącznie z etapem w Białej Rawskiej do rozegrano pozostało jeszcze  sześć etapów, oprócz najbliższego wyścigu kolarze ścigać się będą w Mińsku Mazowieckim (1 sierpnia), Nieborowie (15 sierpnia), Górze Kalwarii (21 sierpnia), Warce (22 sierpnia) oraz Żyrardowie (29 sierpnia).

Szczególnej uwadze polecamy ściganie w Warce. Podczas tego etapu specjalne koszulki Mistrzów 700-lecia Warki otrzymają zwycięzcy w kategoriach wiekowych. Ponadto tego dnia w Warce zostaną przeprowadzone Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych. 

Organizatorem imprezy sportowej jest Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów. Bardziej szczegółowe informacje dotyczące przyszłych zmagań kolarskich znajdują się pod adresem www.ztc.pl.


o autorze

Paweł Waloszczyk

Twórca portalu, absolwent Politechniki Śląskiej który zamiast pisać o tym co zrobić by sprzęt rowerowy był lepszy, co robił przez ostatnie lata, postanowił sam się za to zabrać. Pasjonat nowych technologii i materiałów. 

komentarze

WiadomościWszystkie

WydarzeniaWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl