​Za nami 6-ty etap ŻTC BIKE RACE

25 lipca odbył się szósty etap cyklu ŻTC BIKE RACE 2021. Areną zmagań była Biała Rawska, na starcie stanęło ponad 200 kolarzy.

Jak przystało na Białą Rawską, kolarzy przywitała piękna słoneczna pogoda. Rywalizacja odbywała się na rundzie o długości 25 km, najmłodsze kategorie miały do pokonania 100 kilometrów. W M20 na solo triumfował Wojciech Sykała z Merx Team, drugi był jego klubowy kolega Kacper Kistowski, a trzeci Przemysław Sabady z Finnoya Radomsko. W M30 zwyciężył Dariusz Kołakowski przed Karolem Sładkiem (obaj Spica Solutions) i Maciejem Arcipowskim (Retro Stork Team).

Komplet wyników dostępny jest na stronie internetowej cyklu – www.ztc.pl.

– Wyścig w Białej Rawskiej przechodzi już do historii, pełen wzlotów, spektakularnych ataków i zwrotów akcji. Już za tydzień ścigamy się w Mińsku Mazowieckim w ramach XIII Memoriału Feliksa Rawskiego – zaprasza do udziału w siódmym etapie, dyrektor cyklu Wojciech Pawelec.

Organizatorem imprezy sportowej jest Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów. Bardziej szczegółowe informacje dotyczące przyszłych zmagań kolarskich znajdują się pod adresem www.ztc.pl.


o autorze

Paweł Waloszczyk

Twórca portalu, absolwent Politechniki Śląskiej który zamiast pisać o tym co zrobić by sprzęt rowerowy był lepszy, co robił przez ostatnie lata, postanowił sam się za to zabrać. Pasjonat nowych technologii i materiałów. 

Powiązane posty


komentarze

Powiązane treści

WiadomościWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl