Pomiar mocy w coraz niższych cenach

Od dziś (1.03.2018) Firma Powertap postanowiła obniżyć ceny swoich mierników mocy o ok 20% dzięki temu urządzenie staje się jeszcze bardziej dostępne dla szerszego grona zainteresowanych. 

Pedały dwustronne Powertap P1 będą kosztowały 3999.00 zł, natomiast jednostronne Powertap P1S 2499.00zł. Zaletą konstrukcji pedałów PowerTap P1 jest między innymi zasilanie wymiennymi bateriami AA, łatwość montażu i przekładanie z roweru do roweru, dokładność wskazań wraz z innowacyjnym systemem APM ( Advance Pedal Metrics), dwusystemowość ANT+/BLE, a teraz dochodzi do tego bardziej atrakcyjna cena. 

Powertap jest jednym z pionierów na rynku mierników mocy. Jest to także jeden z najbardziej dokładnych i bezawaryjnych systemów pomiaru mocy.

Pierwszy miernik mocy w tylnej piaście został skonstruowany w 1998r. Do dziś piasty nadal cieszą się powodzeniem z uwagi swoje położenie i 175g masy dodanej oraz z racji bezawaryjności. Teraz piasta Powertap G3 będzie dostępna już za 1999.00pln.

Jeżeli ktoś z Was planuje rozpoczęcie jeszcze bardziej efektywnych treningów wraz z odejściem ostatnich mrozów, to ma nad czym myśleć :)

Szczegółowe informacje o dostępności udziela Michał Krawczyk www.makra-sport.pl


o autorze

Informacja Prasowa

Powiązane posty


komentarze

Powiązane treści

WiadomościWszystkie

WydarzeniaWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • 34-300 Żywiec, Folwark 21/25
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl