​Spotkajmy się na BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy 2023

Sukces ubiegłorocznej edycji BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy, odwiedzonej przez blisko 8000 gości, przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Ale - jak w kolarskim peletonie - traktujemy go jak wygrany etap. 

Przed nami kolejny, z jeszcze większą liczbą wystawców, gości, rowerowych marek i atrakcji, dostępnych na terenie stadionu PGE Narodowego.

Czesław Lang, Maja Włoszczowska, Łukasz Owsian, Adrian Kostera, Adam Probosz oraz wiele innych znanych i lubianych postaci związanych ze sportami rowerowymi, to zaledwie początek zapowiedzi tego, co czeka odwiedzających 1 i 2 kwietnia 2023 roku.

Swoją ofertę zaprezentuje 35 marek produkujących rowery: od miejskich, przez szosowe, po bijące rekordy zainteresowania i sprzedaży „elektryki” i tzw. rowery cargo, cieszące się w Polsce coraz większą popularnością. Niektóre z nich będzie można przetestować na specjalnych torach, podjeździe i pumptracku, zorganizowanych przed wejściem na targi i PGE Narodowy od strony Wisły. 

Swoje nowości zaprezentuje również prawie 60 producentów sprzętu i akcesoriów rowerowych, organizatorzy rowerowych wypraw, wyścigów, wydawców rowerowej prasy.

Ale BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy 2023 to nie tylko targi i okazja do atrakcyjnych zakupów. 

BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy 2023 to przede wszystkim miejsce spotkań, rozmów o kolarstwie, dobrych wspomnień i snucia planów na wspaniałą rowerową przyszłość.

Już dzisiaj dziękujemy wszystkim odwiedzającym, naszym gościom specjalnym i wystawcom. I zapraszamy kolejnych, bo kolarstwo - w każdej jego odmianie - jest dla wszystkich. 

Szczególnie dziękujemy partnerom BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy 2023:

Tour de Pologne – partnerowi głównemu

Decathlon Polska – partnerowi sportowemu

BAFANG Electric – partnerowi technologicznemu 

Spotkajmy się na BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy 2023


o autorze

Paweł Waloszczyk

Twórca portalu, absolwent Politechniki Śląskiej który zamiast pisać o tym co zrobić by sprzęt rowerowy był lepszy, co robił przez ostatnie lata, postanowił sam się za to zabrać. Pasjonat nowych technologii i materiałów. 

Powiązane posty


Powiązane galerie

komentarze

Powiązane treści

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl