​Enea Junior Poznań Triathlon zaprasza do Poznania

Enea Junior Poznań Triathlon to już szósta edycja zawodów które jak co roku odbywają się w samym sercu Poznania.

Zawody dedykowane są dla dzieci w wieku 1-15 lat Najmłodsi zawodnicy (dzieci w wieku 1-8 lat) startują w konkurencjach triathlonowych, , starsi uczestnicy 9-15 lat biorą udział w aquathlonie (pływanie + bieg).

Enea Junior Poznań Triathlon to także propozycja sportowej rywalizacji dla całych rodzin, gdyż w ramach Family Poznań Aquathlon ścigają się sztafety złożone z dzieci i rodziców.

Enea Junior Poznań Triathlon to  impreza sportowa skupiająca nie tylko doświadczonych młodych adeptów multisportów, ale także wydarzenie służące upowszechnianie triathlonu i aquathlonu jako wszechstronnych dyscyplin sportu dla każdego dziecka niezależnie od wieku i od prezentowanego rozwoju fizycznego. Nasze zawody pokazują, że aquathlon i triathlon nie są sportami zamkniętymi tylko na „ludzi z żelaza”, ale są to interdyscyplinarne formy spędzania wolnego czasu, skierowane dla każdego sportowca nawet najmłodszego.

Oprócz zmagań sportowych uczestnicy i kibice mogą skorzystać z wielu atrakcji w Strefie Rodzinnej Aktywności, w której nie braknie zabaw i gier sportowych, warsztatów chemicznych i plastycznych. Enea Junior Poznań Triathlon to idealna propozycja rodzinnej czerwcowej soboty i rozpoczęcia wakacji na sportowo. 

Warto nadmienić że zeszłoroczna edycja zawodów Enea Junior Poznań Triathlon zyskała uznanie podczas Forum Poznańskiego Sportu i zwyciężyła w kategorii "Młodzieżowa Impreza Sportowa Roku w Poznaniu w 2021r", co więcej, otrzymała I miejsce w kategorii "Małe wydarzenie sportowe" XVIII Gali Sportu i Biznesu DEMES a także zajęła miejsce w pierwszej trójce finalistów w kategorii Lokalna Inicjatywa Sportowa Kongresu Sport Biznes Polska.

Zapisy na zawody cały czas trwają

Szczegóły na stronie www.juniorpoznantriathlon.pl

facebook  https://www.facebook.com/juniorpoznantriathlon/


o autorze

Paweł Waloszczyk

Twórca portalu, absolwent Politechniki Śląskiej który zamiast pisać o tym co zrobić by sprzęt rowerowy był lepszy, co robił przez ostatnie lata, postanowił sam się za to zabrać. Pasjonat nowych technologii i materiałów. 

Powiązane posty


komentarze

Powiązane treści

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl