Historyczny sukces drużyny KROSS ORLEN Cycling Team!

KOCT prowadzi w klasyfikacji drużynowej mężczyzn po pierwszych dwóch wyścigach Pucharu Świata 

Bardzo dobry start zawodników KROSS ORLEN Cycling Team w Pucharze Świata w Brazylii. Thomas Litscher i Ondrej Cink zakończyli rywalizację w TOP 10 wyścigu w brazylijskim Petropolis. Thomas Litscher był ósmy, Ondrej Cink dziesiąty a Bartłomiej Wawak był na dwudziestej trzeciej pozycji. To kolejne bardzo udane zawody dla sportowców KROSS ORLEN Cycling Team. W piątek, w wyścigu XCC w Pucharze Świata w Brazylii, wszyscy trzej zawodnicy zakończyli ściganie w TOP 10. Po tych startach zespół KOCT prowadzi w klasyfikacji drużynowej mężczyzn.

Śliska, szybka trasa, liczne wzniesienia, ostre zakręty – to tylko krótki opis warunków w jakich odbyła się niedzielna rywalizacja. Konkurencja była bardzo duża, w zawodach startowała światowa czołówka. Nie przeszkodziło to jednak zawodnikom z KROSS ORLEN Cycling Team w osiągnięciu bardzo dobrych wyników. Thomas Litscher zameldował się na mecie na ósmej pozycji, Ondrej Cink był dziesiąty a Bartłomiej Wawak dojechał na dwudziestym trzecim miejscu.

- Podczas startów w Brazylii, zarówno w niedzielę jak i w piątek pokazaliśmy bardzo dobrą dyspozycję, świetne przygotowanie i wolę walki. Udało nam się zrealizować pierwszy z tegorocznych celów. Po zakończonej rywalizacji zespół KOCT prowadzi w klasyfikacji drużynowej mężczyzn. To nasz historyczny sukces, na który cała drużyna bardzo ciężko zapracowała. Jesteśmy bardzo zmotywowani do dalszej walki podczas kolejnych startów - komentował Kornel Osicki, Team Manager KROSS ORLEN Cycling Team.

Niedzielny wyścig odbywał się w formule XCO Pucharu Świata w brazylijskim Petropolis. Za kolei w piątek w wyścigu Short Track Thomas Litscher wywalczył drugą lokatę, Ondrej Cink był ósmy a Bartłomiej Wawak dziewiąty.


o autorze

Paweł Waloszczyk

Twórca portalu, absolwent Politechniki Śląskiej który zamiast pisać o tym co zrobić by sprzęt rowerowy był lepszy, co robił przez ostatnie lata, postanowił sam się za to zabrać. Pasjonat nowych technologii i materiałów. 

Powiązane posty


komentarze

Powiązane treści

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl