​Świetny start zawodników KROSS ORLEN Cycling Team w Pucharze Świata w Brazylii.

Thomas Litscher drugi w wyścigu XCC, Ondrej Cink i Bartłomiej Wawak w TOP 10

Podczas piątkowego wyścigu short track w brazylijskim Petropolis zawodnicy KROSS ORLEN Cycling Team zaprezentowali się z bardzo dobrej strony. Thomas Litscher wywalczył drugą lokatę, Ondrej Cink był ósmy, a Bartłomiej Wawak dziewiąty. W niedzielę wyścig w formule XCO Pucharu Świata w Brazylii. 

To było siedem okrążeń pełnych emocji. Na trasie zgromadziło się kilka tysięcy zawodników, którzy podziwiali bardzo szybką jazdę zawodników. Było sucho, więc walczący o najlepszą pozycję kolarze pokonywali kolejne zjazdy, wzniesienia i zakręty w trudnych warunkach. Bardzo niewiele brakło do zwycięstwa Thomasa Litschera. Ondrej Cink był ósmy, natomiast Bartłomiej Wawak zdobywając 9 lokatę – wywalczył swoją najlepszą pozycję w wyścigach XCC w Pucharach Świata.

- To świetny wynik trzech zawodników KOCT. Na trasie zgromadziło się mnóstwo kibiców, którym zawodnicy zgotowali wspaniałe przedstawienie na niesłychanie szybkiej i widowiskowej trasie. Nasi kolarze jechali bardzo czujnie i starali się kontrolować przebieg wyścigu. Jesteśmy dobrze przygotowani i zmotywowani. Trzy lokaty w TOP 10 to historyczny wynik dla drużyny jeżdżącej na rowerach polskiego producenta KROSS, ale nie spoczniemy na laurach. Będziemy z całym sztabem dalej wykonywać jak najlepszą pracę i wierzę, że kolejne starty przyniosą nam bardzo pozytywne wyniki – komentował Kornel Osicki, Team Manager KROSS ORLEN Cycling Team.

Po piątkowym short tracku, w niedzielnym wyścigu w Pucharze Świata dwóch zawodników KOCT wystartuje z pierwszej linii, a Bartłomiej Wawak z drugiej. 


o autorze

Paweł Waloszczyk

Twórca portalu, absolwent Politechniki Śląskiej który zamiast pisać o tym co zrobić by sprzęt rowerowy był lepszy, co robił przez ostatnie lata, postanowił sam się za to zabrać. Pasjonat nowych technologii i materiałów. 

Powiązane posty


komentarze

Powiązane treści

WiadomościWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl