Klasycznie "Klasyk Beskidzki" podczas majówki.

Aby tradycji stało się zadość majówka okraszona zostanie kultowym od dawna na południu Polski "Klasykiem Beskidzkim" wijącym się wokół jeziora Klimkowskiego ze startem w sprawiającej trudności w odmianie miejscowości Łosie. "Pstrąg u Eda" niezmiennie gości co rok tłum kolarzy, a ich rodziny zaprasza na spędzenie czasu nad pobliskim stawem rybnym i placem zabaw. Kto był, wię że nawet przy prognozowanych złych warunkach atmosferycznych organizatorzy mają wykupiony pogodowy pakiet VIP i okienko na czas wyścigu zawsze jest otwarte.

3 maja wyścig ropzoczynając się pod zajazdem z pstrągiem przemierzy 59 km i powspina się w sumie na blisko 1000 m w górę. Kilka solidnych podjazdów, wchodzących solidnie w nogi i szalonych zjazdów wyłoni zwycięzców Open i w kategoriach wiekowych. Przywykliśmy już do stylowych skarpet z których również słynie już ten wyścig, lecz w tym roku pieniążki przeznaczone na produkcję tego gadżetu zasilą konto na rzecz pomocy ludziom uciekającym z Ukrainy i szukającym schronienia w okolicy Beskidu Niskiego. 

Zapisy do wyścigu wciąż trwają i do 10 kwietnia możecie się zarejestrować z wciąż niższą opłatą startową pod tym linkiem: https://system.timedo.pl/pl/publiczny/impreza/453/uczestnicy

Po 10 kwietnia opłata wyniesie 150 zł przelewem, lub już bezpośrednio w biurze zawodów.

Regulamin wyścigu jest tu -> https://www.klasykbeskidzki.pl/regulamin/


o autorze

Piotr Szafraniec

Kolarz, kucharz, akrobata. Dwukrotny Mistrz Polski Dziennikarzy w kolarstwie szosowym.

Powiązane posty


komentarze

Powiązane treści

WiadomościWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl