​Już w sobotę Bielańska Czasówka

Już 18 września odbędzie się Bielańska Czasówka by ŻTC BIKE RACE, wyjątkowa rywalizacja rozgrywana w jeździe indywidualnej na czas.

Kolarze walczyć  będą na krótkiej trasie, bo mającej zaledwie 5,6 km. Tradycyjnie start odbywał się będzie w dwóch grupach – rowery dowolne oraz rowery szosowe i do jazdy indywidualnej na czas. Będzie to ostatni wyścig organizowany w tym roku przez ŻTC BIKE RACE. Na nadwiślańskich, bielańskich ścieżkach rowerowych rywalizować będą zawodnicy z całej Polski.

– Przed nami ostatni epilog kolarskich zmagań 2021 organizowany przez ŻTC BIKE RACE. Jak zwykle na koniec sezonu zapraszamy na warszawskie Bielany, gdzie zawodnicy stoczą zacięty bój na nadwiślańskich ścieżkach rowerowych. Do zobaczenia na starcie! – zachęca do udziału w zawodach dyrektor cyklu ŻTC BIKE RACE, Wojciech Pawelec.

Organizatorem imprezy sportowej jest Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów. Projekt jest współfinansowany ze środków m.st. Warszawy.


o autorze

Paweł Waloszczyk

Twórca portalu, absolwent Politechniki Śląskiej który zamiast pisać o tym co zrobić by sprzęt rowerowy był lepszy, co robił przez ostatnie lata, postanowił sam się za to zabrać. Pasjonat nowych technologii i materiałów. 

Powiązane posty


komentarze

Powiązane treści

WiadomościWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl