​ŻTC BIKE RACE w Nieborowie

15 sierpnia wyścig kolarski z cyklu ŻTC BIKE RACE odbędzie się w Nieborowie, będzie to ósmy etap tegorocznej serii.

Dla wszystkich fanów ścigania przygotowana została runda o długości niemal 23 kilometrów. Start ostry nastąpi z ul. Heleny Radziwiłłowej i drogą 1322E, a następnie ul. Legionów Polskich do Bednar , gdzie przed torami w prawo, dalej przez Sypień, Korolew, Jasionną, Sokołów , Bolimów, Łasieczniki , następnie wjazd do Nieborowa ze wschodu gdzie zlokalizowana zostanie meta.

– Zapraszamy wszystkich do Nieborowa, gdzie odbędzie się kolejny wyścig naszego cyklu. Wchodzimy w decydującą fazę rywalizacji, gdzie liczyć się będzie każda sekunda. Wielu kategoriach sprawa końcowego zwycięstwa wciąż jest otwarta, dlatego zapowiadają się spore kolarskiego emocje – zachęca do udziału w zawodach, dyrektor cyklu Wojciech Pawelec.

Oprócz wyścigu w Nieborowie do rozegrania pozostały jeszcze trzy etapy w Górze Kalwarii (21 sierpnia), Warce (22 sierpnia) oraz w Żyrardowie (29 sierpnia).

Organizatorem imprezy sportowej jest Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów. Bardziej szczegółowe informacje dotyczące przyszłych zmagań kolarskich znajdują się pod adresem www.ztc.pl.


o autorze

Paweł Waloszczyk

Twórca portalu, absolwent Politechniki Śląskiej który zamiast pisać o tym co zrobić by sprzęt rowerowy był lepszy, co robił przez ostatnie lata, postanowił sam się za to zabrać. Pasjonat nowych technologii i materiałów. 

Powiązane posty


komentarze

Powiązane treści

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl