Bontrager przedstawia nowy system narzędziowy MTB zintegrowany z rurą sterową

Dzisiaj firma Bontrager wprowadziła do oferty zupełnie nowe zintegrowane narzędzie MTB BITS — sprytne rozwiązanie w zakresie przechowywania, które służy do przechowywania niezbędnego zestawu narzędziowego na szlak w rurze sterowej roweru górskiego. Zintegrowane narzędzie MTB

Bontrager BITS ma mocowanie rozporowe przykręcane z pomocą śrub, które zastępuje tradycyjną nakrętkę gwiazdkową widelca w rowerze górskim. System umożliwia całkowite schowanie dołączonego do zestawu narzędzia wielofunkcyjnego i futerału poza zasięgiem wzroku, ale z zapewnieniem łatwego dostępu, dzięki czemu nie trzeba w żaden sposób gwintować ani korygować pozycji widelca. Mocowanie rozporowe zapewnia pewne i wytłumione przytrzymanie na potrzeby narzędzia i futerału, po które można sięgnąć, korzystając z łatwego w obsłudze zaczepu.

„To rozwiązanie jest doskonałe dla rowerzystów, którzy nie chcą mieć za dużo w kieszeni ani nosić plecaka bądź korzystać z torby podsiodłowej” — powiedział Michael Fitch, dyrektor ds. podstawowych produktów w firmie Trek. „Jest lekki, łatwy w montażu i pozwala zagwarantować, że Twoje narzędzia na szlak będą zawsze pod ręką, gdy tylko okazać się potrzebne”.

Dołączone do zestawu narzędzie wielofunkcyjne zostało wyposażone w różne końcówki sześciokątne, wkrętak oraz skuwacz do łańcucha, zawiera również wolną przestrzeń na przechowywanie szybkich spinek.

Śruby o dwóch długościach i różne podkładki dystansowe dołączone do zestawu umożliwiają montaż w ramie o prawie każdym rozmiarze i w rurze sterowej o każdej długości. Narzędzie nie jest zgodne z widelcami z karbonowymi rurami sterowymi ani rowerami z gwintowanymi sterami.

Nowe zintegrowane narzędzie MTB Bontrager BITS jest dostępne od ręki poprzez szeroką sieć globalnych partnerów handlowych firmy Trek oraz przez Internet na wybranych rynkach na stronie :  www.trekbikes.com.


o autorze

Piotr Szafraniec

Kolarz, kucharz, akrobata. Dwukrotny Mistrz Polski Dziennikarzy w kolarstwie szosowym.

Powiązane posty


komentarze

Powiązane treści

WiadomościWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl