Siodełka Fizika z serii Adaptive Line w nowych odsłonach

Po entuzjastycznym przyjęciu przełomowej premiery swojego pierwszego siodła wykonanego w technologii 3D na początku tego roku, Fizik rozszerza swoją linię Adaptive o dwie nowe opcje oraz w pełni czarne wykończenie w Antares Versus Evo R1 i R3 Adaptive. 

Nowe siodełka Antares Versus Evo R1 i R3 korzystają z tego samego rewolucyjnego systemu amortyzacji strefowej wykonanej w technologii 3D, połączonego z nylonową powłoką wzmocnioną włóknem węglowym, która jest bardziej dopasowana do kolarza, z możliwością wyboru lekkiego systemu raili z włókna węglowego lub Kium. Tym razem oba siodełka są całkowicie czarne, idealnie komponujące się z niemal każdym kolorem roweru.

System Adaptive, którego nazwa pochodzi od sposobu, w jaki siodełko jest programowane i drukowane w celu ergonomicznej regulacji na całej jego powierzchni, wykorzystuje przełomową, nową praktykę inżynierską znaną jako technologia Digital Light Synthesis. DLS jest procesem produkcji dodatków, który wykorzystuje cyfrową projekcję światła ultrafioletowego, optykę przepuszczającą tlen i programowalne żywice płynne do tworzenia strefowej amortyzacji - zmiennej sieci wsparcia, która zapewnia większy komfort, oszczędność wagi i wydajność.

Nowa, bardziej subtelna kolorystyka odpowiada na potrzeby fanów Fizika i stanowi odważny upgrade dla wszystkich szosowców, którzy chcą skorzystać z rewolucyjnego siodła Adaptive.

Ceny:

  • Antares Versus Evo R1 Adaptive - 139mm - $299.99, £299.99, €299.00
  • Antares Versus Evo R1 Adaptive - 149mm - $299.99, £299.99, €299.00
  • Antares Versus Evo R3 Adaptive - 139mm - $249.99, £249.99, €249.00
  • Antares Versus Evo R3 Adaptive - 149mm - $249.99, £249.99, €249.00

o autorze

Jarosław Lesisz

Z wykształcenia polonista, z zamiłowania fan dwóch kółek i wszystkiego związanego ze sprzętem rowerowym. Współzałożyciel oraz redaktor kultowego bikepl.com, twórca największego (jak na tamte czasy) forum rowerowego.

Powiązane posty


komentarze

Powiązane treści

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl