Już za parę dni, za dni parę, wezmę rower swój...

Już za parę dni, za dni parę, weźmiesz plecak swój i git... yyy rower swój! 

Kieleckie Targi już po raz ósmy zapraszają na Międzynarodowe Targi Rowerowe KIELCE BIKE-EXPO. Wszystkie nowości, technologie, marki w jednym miejscu. Tegoroczne zapowiadają się rekordowo: swoje produkty pokazywać będzie ponad 250 wystawców z 12 krajów! I to nie tylko z Europy, ponieważ Bike Expo będzie gościć producentów z takich krajów jak Tajwan, Chiny czy... Pakistan. Oprócz tego wiodące marki z naszego kontynentu.

Co na targach?

Jak zwykle - dużo nowości - Shimano zaprezentuje najnowszą grupę napędu Ultegry - hydrauliczną. Gigant rowerowy nie zapomniał także o prężnie rozwijających się rowerach z napędem elektrycznym - dla nich także został przygotowany specjalny napęd od Shimano. Jeśli chodzi o nasze rodzime marki - firma ecobike podczas targów pokaże swoje autorskie konstrukcje w segmencie Speed Bike....

Jednym z wydarzeń towarzyszących targom będzie Maraton Kielce Bike-Expo, który będzie kolejną pozycją w kalendarzu Bike Maratonu. Oprócz tego będzie można porozmawiać z fascynatami rowerowych klimatów przez duże "F"! Między innymi z Dorotą Chojnowską - rowerową podróżniczką zwiedzającą cały świat na dwóch kółkach. 

Zostaną także wręczone nagrody w różnych kategoriach - między innymi - "produkt polski", "bezpieczeństwo" czy "innowacje". UWAGA! :) Nasza redakcja również ma do wręczenia kilka nagród - komu i za co - tego dowiecie się między 21-23 września na XVIII Międzynarodowych Targach Rowerowych Kielce Bike-Expo.

Zapraszamy na wydarzenie! 

...a będzie nam miło jak zerkniecie na nasze stoisko, hala C-34 :)


o autorze

Oliwia Kamińska

Fanatyczka rowerowa, zawodniczka bikejoringu. Po kilku latach wraca do mtb i... będzie także próbować swoich sił na szosie!

Powiązane posty


Powiązane galerie

komentarze

Powiązane treści

WiadomościWszystkie

WydarzeniaWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • 34-300 Żywiec, Folwark 21/25
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl