Już za parę dni, za dni parę, wezmę rower swój...

Już za parę dni, za dni parę, weźmiesz plecak swój i git... yyy rower swój! 

Kieleckie Targi już po raz ósmy zapraszają na Międzynarodowe Targi Rowerowe KIELCE BIKE-EXPO. Wszystkie nowości, technologie, marki w jednym miejscu. Tegoroczne zapowiadają się rekordowo: swoje produkty pokazywać będzie ponad 250 wystawców z 12 krajów! I to nie tylko z Europy, ponieważ Bike Expo będzie gościć producentów z takich krajów jak Tajwan, Chiny czy... Pakistan. Oprócz tego wiodące marki z naszego kontynentu.

Co na targach?

Jak zwykle - dużo nowości - Shimano zaprezentuje najnowszą grupę napędu Ultegry - hydrauliczną. Gigant rowerowy nie zapomniał także o prężnie rozwijających się rowerach z napędem elektrycznym - dla nich także został przygotowany specjalny napęd od Shimano. Jeśli chodzi o nasze rodzime marki - firma ecobike podczas targów pokaże swoje autorskie konstrukcje w segmencie Speed Bike....

Jednym z wydarzeń towarzyszących targom będzie Maraton Kielce Bike-Expo, który będzie kolejną pozycją w kalendarzu Bike Maratonu. Oprócz tego będzie można porozmawiać z fascynatami rowerowych klimatów przez duże "F"! Między innymi z Dorotą Chojnowską - rowerową podróżniczką zwiedzającą cały świat na dwóch kółkach. 

Zostaną także wręczone nagrody w różnych kategoriach - między innymi - "produkt polski", "bezpieczeństwo" czy "innowacje". UWAGA! :) Nasza redakcja również ma do wręczenia kilka nagród - komu i za co - tego dowiecie się między 21-23 września na XVIII Międzynarodowych Targach Rowerowych Kielce Bike-Expo.

Zapraszamy na wydarzenie! 

...a będzie nam miło jak zerkniecie na nasze stoisko, hala C-34 :)


o autorze

Oliwia Kamińska

Fanatyczka rowerowa, zawodniczka bikejoringu. Po kilku latach wraca do mtb i... będzie także próbować swoich sił na szosie!

Powiązane posty


komentarze

Powiązane treści

WiadomościWszystkie

  • ​HERO DLA GINO

    BMW HERO Südtirol Dolomites 2024 odda hołd szwajcarskiemu kolarzowi Gino Mäderowi. Inicjatywa obejmuje pamiątkową bransoletkę i "Ride for Gino...

    Więcej...

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl