Wczoraj odbyły się po raz 15-ty Mistrzostwa Rudy Śląskiej w Kolarstwie Górskim.
To już ostatni moment na to, żeby wziąć udział w naszym konkursie.
Już w najbliższą niedzielę 11 września 2011, odbędą się XV Otwarte Mistrzostwa Rudy Śląskiej w Kolarstwie Górskim.
Krynica-Zdrój. Tutaj nas jeszcze nie było – i sami nie wiemy do końca czego się spodziewać. Jedno natomiast jest pewne – to nie będzie przejażdżka...
Ponad 600 kolarzy szosowych z różnych części świata rozpoczęło w Lienz rywalizację w 22. edycji TOUR Transalp. Przed uczestnikami siedem etapów,...