EKOÏ prezentuje limitowaną edycję okularów Premium 90 TdP w barwach Tour de Pologne

EKOÏ jako oficjalny partner wspierający Tour de Pologne 2024 - największego i najbardziej prestiżowego wyścigu kolarskiego w Polsce, przedstawia nową limitowaną edycję okularów Premium 90 TdP. Premium 90 TdP to model kolekcjonerski dedykowany specjalnie na tegoroczny wyścig.

Okulary przybrały barwy Tour de Pologne, na szkle wygrawerowane jest logo TdP oraz mapa Polski. Oferowane są w żółtym futerale, w kolorach i z logo Tour de Pologne. Ta specjalna i limitowana seria ograniczona jest do 550 sztuk.

Okulary zostaną również uwzględnione w pakiecie VIP ORLEN Tour de Pologne Amatorów w Karpaczu.

Są bardzo lekkie: 29 g, posiadają ochronne i kuliste szkła kat.3 (niezbędne przy silnym nasłonecznieniu), 6 dużych otworów wentylacyjnych, zapewniających doskonały przepływ powietrza i zapobiegających parowaniu oraz regulowane końcówki zauszników i mostek nosowy dający doskonałe wsparcie i komfort. Szkła wykonane są z bardzo wytrzymałego poliwęglanu. Filtry przeciwsłoneczne Revo zapewniają 95% ochronę przed promieniowaniem UV. Premium 90 TdP dostosowane do użytku z wkładką optyczną. Okulary wykonywane są we Włoszech.

W ofercie EKOÏ pojawią się na początku sierpnia 2024 r. na stronie : www.ekoi.com/pl

Podczas Tour de Pologne 2024 limitowana kolekcja okularów prezentowana będzie publiczności w miasteczku sponsorskim, gdzie okulary będą wystawione i dostępne w sprzedaży, a zawodnicy zespołów kolarskich, takich jak Cofidis, Arkéa-Samsic oraz Lotto-Dstny będą ścigać się w okularach podczas touru.

EKOÏ oferuje produkty najwyższej jakości, łączące w sobie design i zaawansowane technologie z bardzo konkurencyjnym stosunkiem ceny do jakości. Stała współpraca z profesjonalnymi kolarzami pozwala na oferowanie wysoce innowacyjnej gamy produktów, ukierunkowanej na wydajność. Założona w 2001 roku francuska firma EKOÏ jest wiodącą marką na międzynarodowym rynku sprzętu i wyposażenia kolarskiego (szosowego, górskiego, triathlonowego). Od ponad 15 lat EKOÏ wyróżnia się w imprezach UCI World Tour dzięki współpracy z profesjonalnymi zespołami kolarskimi. EKOÏ od 2023 roku jest partnerem Tour de Pologne. W 2024 roku EKOÏ towarzyszy m.in. drużynom Cofidis, Arkea-B&B Hotel, Israel-Premier Tech i Lotto-Dstny oraz aktywnie wspiera sportowców i organizacje ze świata triathlonu, MTB i gravel bike’a. W stałej ofercie na stronie www.ekoi.com/pl znajduje się około 1000 produktów dla entuzjastów kolarstwa na różnym poziomie zaawansowania, w tym kolekcje do biegaczy.


o autorze

Piotr Szafraniec

Kolarz, kucharz, akrobata. Dwukrotny Mistrz Polski Dziennikarzy w kolarstwie szosowym.

Powiązane posty


Powiązane galerie

komentarze

Powiązane treści

WiadomościWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl