​Trening kolarski z Tomaszem Marczyńskim

W sobotę 28 maja 2022 w podwarszawskim Cząstkowie Mazowieckim odbędzie się Coffee Ride z udziałem Tomasza Marczyńskiego - jednego z najbardziej rozpoznawalnych i charyzmatycznych polskich kolarzy, wielokrotnego mistrza Polski. To impreza na której amatorzy „dwóch kółek” nie tylko spędzą aktywnie czas z zawodowym kolarzem, ale także będą mogli napić się dobrej kawy, wypróbować kosmetyki rowerowe i wziąć udział w losowaniu nagród. 

Coffe Ride to impreza dla amatorów kolarstwa, która już po raz kolejny odbędzie się w podwarszawskim Cząstkowe Mazowieckim. Już 28 maja będą oni mieli szansę potrenować u boku Tomasza Marczyńskiego – utytułowanego kolarza szosowego, czterokrotnego mistrza Polski i wielokrotnego uczestnika prestiżowych, międzynarodowych wyścigów kolarskich takich jak Tour de Pologne, Giro d'Italia czy Vuelta a España. Uczestnicy treningu wyruszą o godz. 11.11 z ul. Gdańskiej 7 w podwarszawskim Cząstkowie Mazowieckim. Trasa przejazdu wyniesie prawie 57 km i obejmie okolice malowniczo położonego Kampinoskiego Parku Narodowego, prowadząc kolarzy z Cząstkowa w kierunku Traktu Partyzanckiego, Górek, Małej Wsi, Kazunia Polskiego, aby zakończyć jazdę w miejscu startu. 

Oprócz wspólnej przejażdżki malowniczą trasą z Tomaszem Marczyńskim, w programie przewidziano poczęstunek w formie bufetu oraz możliwość rozmowy z kolarzem przy filiżance dobrej kawy. Uczestnicy będą mogli wypróbować wysokojakościowe kosmetyki rowerowe, a po zakończeniu treningu wśród uczestników rozlosowane zostaną nagrody ufundowane przez sponsora imprezy, Wyścig by Tomasz Marczyński oraz Raso. Wstęp wolny dla kolarzy amatorów, jednak warunkiem koniecznym jest sprawny rower oraz obowiązkowy kask na głowie!

Trening Coffee Ride jest wstępem do najważniejszych wydarzeń kolarskich w tym sezonie oraz do trzech imprez rowerowych dla kolarzy amatorów – Wyścig by Tomasz Marczyński, które odbędą się w sierpniu w Starym Sączu oraz pod koniec września i na początku października w Niepołomicach. 

Start treningu: ul. Gdańska 7, 05-152 Cząstków Mazowiecki Data: 28.05.2022  Początek imprezy: 10.30 Start Coffee Ride: 11:11  Planowane zakończenie imprezy: ok. godz. 15.00.


o autorze

Paweł Waloszczyk

Twórca portalu, absolwent Politechniki Śląskiej który zamiast pisać o tym co zrobić by sprzęt rowerowy był lepszy, co robił przez ostatnie lata, postanowił sam się za to zabrać. Pasjonat nowych technologii i materiałów. 

Powiązane posty


komentarze

Powiązane treści

WiadomościWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl