​OD 1 LUTEGO GIANT POLSKA WPROWADZA PROGRAM CRASH REPLACEMENT DLA WYBRANYCH KOMPONENTÓW GIANT ORAZ LIV

Program CRASH REPLACEMENT obowiązuje od 1 lutego 2024 i jest ograniczony dla produktów zakupionych w Polsce

Kolarstwo to sport, w którym wszystko może zmienić się w ułamku sekundy. Wielokrotnie o zwycięstwie decydował błysk szprychy czy pełne finezji wysunięcie koła na ostatnich metrach. Niestety, o uszkodzeniu roweru lub któregoś z jego komponentów też często decyduje chwila nieuwagi. Dlatego Giant Polska wychodzi naprzeciw swoim klientom poprzez wprowadzenie rozwiniętego systemu Crash Replacement, który ma zadanie ułatwić, a przede wszystkim przyśpieszyć, powrót do jazdy po niefortunnym zdarzeniu.

Program Crash Replacement Giant i Liv

Dotychczasowy program Crash Replacement obejmował wyłącznie kaski Giant oraz Liv. Natomiast 1 lutego 2024 program został rozszerzony o ramy rowerów, widelce karbonowe i aluminiowo-karbonowe oraz obręcze kół wykonane z karbonu. Postępowanie w ramach Crash Replacement jest niezwykle proste – klient musi jedynie udać się do autoryzowanego dilera Giant i Liv wraz z uszkodzonym komponentem lub kaskiem. Niezbędne będzie także posiadanie dokumentów wymaganych w ramach programu. Giant Polska zajmie się kolejnymi etapami postępowania. W ramach programu dany element zostanie wymieniony, a w razie braku możliwości przywrócenia roweru do pełnej sprawności zostanie udzielony kupon zniżkowy na zakup nowego.

„W Giant Polska staramy się wychodzić naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych klientów, dlatego rozszerzyliśmy program Crash Replacement o kolejne elementy, które wspólnie stanowią nasz system obsługi posprzedażowej.” Powiedział Paweł Mulica, koordynator działu technicznego w Giant Polska. „Rozszerzenie programu to kolejne ogniwo łańcucha w zakresie wsparcia, jakiego udzielamy naszym klientom, a jednocześnie – poprzez recykling uszkodzonych komponentów – sposób, dzięki któremu jesteśmy w stanie lepiej dbać o środowisko naturalne.”

Program wsparcia rowerzystów – Giant Assistance

Giant Polska jest jedyną firmą rowerową w Polsce, która w ramach zakupu nowego roweru oferuje swoim klientom bezpłatną usługę assistance. W jej ramach rowerzyści mają dostęp do transportu medycznego, opieki pielęgniarskiej czy transportu roweru w razie awarii.

Giant – Ubezpieczenie Rowerzysty

Liv – Ubezpieczenie Rowerzystki

Po więcej informacji dotyczących programu Crash Replacement zapraszamy na strony:

Giant – Crash Replacement

Liv – Crash Replacement


o autorze

Paweł Waloszczyk

Twórca portalu, absolwent Politechniki Śląskiej który zamiast pisać o tym co zrobić by sprzęt rowerowy był lepszy, co robił przez ostatnie lata, postanowił sam się za to zabrać. Pasjonat nowych technologii i materiałów. 

komentarze

WiadomościWszystkie

WydarzeniaWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl