TranzX EDP01 - najtańsza sztyca bezprzewodowa wchodzi na rynek

Firma z 30-to letnią tradycją produkująca komponenty rowerowe wypuściła kilka dni temu na rynek bezprzewodową sztycę EDP01. Urządzenie to jest jedyną bezprzewodową konfiguracją w jej ofercie. W komunikacie prasowym TranzX reklamował przystępną cenę EDP01, która może sporo namieszać w szykach konkurencji - jest wyceniona blisko dolnej części stale rozwijającej się kategorii.

Za 499 USD (ok. 2100 PLN) sugerowanej ceny detalicznej otrzymujesz sztycę o skoku 170 mm lub 200 mm i średnicy 31,6 lub 30,9 mm. (Wysokość wspornika wynosi 225 mm).

Dzięki tym wymiarom TranzX dąży do lepszej kompatybilności z większą liczbą rowerów i maksymalizacji korzyści ze skoku sztycy, powiedział w komunikacie prasowym.

Kompatybilność Bluetooth łączy funkcję słupka z dźwignią zdalnego sterowania za pomocą dwóch pilotów. Być może nie zapłacisz tej ceny w dolarach, ale zapłacisz ją w gramach: deklarowana waga to 730-748 g w zależności od średnicy (wersja o skoku 200 mm).

W opisie pasującym do firmy znanej z tradycyjnych sztyc, EDP01 "koncentruje się na prostocie, wartości i niezawodności", powiedział TranzX.

Specyfikacja

Skok: 170 i 200 mm
Średnice: 30,9 i 31,6 mm
Uszczelniony regulowany kartridż powietrzny
Łączność bezprzewodowa Bluetooth 5.0
Wodoodporność klasy motoryzacyjnej IPX 66
Akumulator litowo-jonowy wielokrotnego ładowania
0 mm offsetu główka sztycy z bezpiecznym 2-śrubowym zaciskiem siodełka
Waga: 730-748 g w zależności od średnicy, mierzone dla wersji ze skokiem 200 mm
Dźwignia zdalnego sterowania wykorzystuje zwykłą baterię CR2032


o autorze

Paweł Waloszczyk

Twórca portalu, absolwent Politechniki Śląskiej który zamiast pisać o tym co zrobić by sprzęt rowerowy był lepszy, co robił przez ostatnie lata, postanowił sam się za to zabrać. Pasjonat nowych technologii i materiałów. 

Powiązane posty


komentarze

Powiązane treści

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl