​ROUVY Regulars z nowymi funkcjami w ikonicznych Lago di Garda i Alpe d'Huez

ROUVY, rozszerzona platforma indoor cycling, wprowadziła ogromną liczbę wirtualnych ikonicznych lokalizacji wraz z wieloma ulepszeniami użyteczności i wirtualnym liderem grupy. Dodatkowo, "ROUVY Regulars", jako seria wydarzeń, jest kontynuacją postanowień noworocznych, kiedy ludzie chętniej zaczynają od czegoś, co pozwoli im utrzymać formę. Niestety większość z tych postanowień kończy się niepowodzeniem z powodu braku konsekwencji. Dlatego ROUVY oferuje cotygodniowe, zaplanowane przejażdżki, które pomogą rowerzystom zbudować ich rutynę i utrzymać formę. 


ROUVY nadal przynosi radość z fitnessu i nowych legendarnych wirtualnych lokalizacji do domu każdego sportowca i entuzjasty fitnessu na całym świecie. W oparciu o rozszerzone prawdziwe filmy z całego świata, kolarze i triathloniści mogą doświadczyć prawdziwych wyścigów kolarskich i triathlonowych przez zimę i cały rok. Dzięki dokładnej symulacji 1:1 kolarstwa na świeżym powietrzu, zawodnik ROUVY nigdy nie musi jeździć dwa razy w tym samym miejscu, co zmienia zwykłe treningi w zabawne przygody w odległych i egzotycznych częściach planety. 


Aktualizacje katalogu tras 

Francja: Alpe d'Huez, Col du Telegraph - Galibier, Croix-de-Fer (St-Jean), Col du Granon, Col du Chaussy (St-Jean), Col d'Izoard Włochy: Lago di Garda, Monte Zoncolan, Mortirolo, Trento, Tre Cime di Lavaredo, inne obszary jeziorne

Ameryka Północna: GFNY Nowy Jork, Custer State Park Bison Wildlife, Galena Pass North, Riding Mountain National Park, Qu'Appelle Valley, Vancouver - Horseshoe Bay 

Japonia: Tour de Tohoku, Tour de Taki, Tour de Kyushu, prefektura Chiba 

Inne w Europie: Alpenbrevet - Grimselpass, TORTOUR Schwägalp, Challenge Salou, Beskyd Tour, Biggesee 


Kompletny katalog i inne aktualizacje tras można śledzić i filtrować na stronie internetowej ROUVY. 


Nowe funkcje użytkowe 

 • wybór powtórki "Rekordu osobistego" został ulepszony - Twój rekord osobisty może być automatycznie odtwarzany po włączeniu (zamiast szukać go wśród wszystkich rekordów historycznych)
 • etykiety awatarów są opcjonalne (można w pełni cieszyć się piękną scenerią trasy i realistycznym wyglądem kolarza) 
 • ekran wyboru "trybu jazdy" (parametry jazdy mogą być aktualizowane tuż przed jazdą) 
 • nowy typ jazdy grupowej z automatycznym liderem GR (ta funkcja nie jest jeszcze dostępna dla społeczności, tylko dla oficjalnych wydarzeń organizowanych przez zespół ROUVY) 
 • głębokie linki łączące działania strony internetowej i aplikacji (dla wygodnego i łatwego przeglądania katalogów i natychmiastowego otwierania wybranych tras, treningów lub wydarzeń w aplikacji) 
 • natychmiastowa rejestracja 1 kliknięciem na wydarzenia (wyścigi i przejazdy grupowe są natychmiast dostępne bezpośrednio z pulpitu aplikacji) 
 • status ukończenia trasy jest teraz widoczny bezpośrednio w kafelkach trasy (dla poprzednich częściowo ukończonych i wznowionych przejazdów) 
 • oszacowanie czasu, jaki może zająć przejechanie trasy (informacja ta jest dostępna bezpośrednio na kafelku trasy) 
 • strony internetowe umieszczone w aplikacji (nie trzeba opuszczać aplikacji, aby sprawdzić w Internecie szczegóły lub wyniki)Zautomatyzowany lider grupowy do jazd towarzyskich 

Dzięki funkcji wirtualnego lidera grupy, sportowcy mogą dołączyć do grupowych przejażdżek z innymi rowerzystami z całego świata, a wirtualny robo-kierowca poprowadzi ich przez trasę, kontrolując tempo na predefiniowanym poziomie. Funkcja ta zdejmuje ciężar z lidera GR, który w przeciwnym razie zwykle bierze na siebie ciężar prowadzenia grupy. Zapewnia również, że lider dotrze przez trasę (jeśli jest wymagająca) do samej mety, pozwalając grupie na wykorzystanie magnesu grupowego i jazdę we własnym, komfortowym tempie. W tej chwili funkcja ta jest dostępna tylko dla oficjalnych wydarzeń ustalonych przez adminów ROUVY.

ROUVY REGULARS 

ROUVY uruchamia ROUVY Regulars, aby dotrzeć do entuzjastów kolarstwa na całym świecie i przekonać ich, że regularna jazda może pomóc w budowaniu pozytywnego nawyku. Szeroki wybór przejazdów i wyścigów online jest przygotowywany przez zespół ROUVY, aby dopasować się do poziomu sprawności kolarza. Kolarze mogą wybierać spośród 4 kategorii: Hobby riders, Avid cyclists, Femmes i Triathletes. Każda kategoria ma swój unikalny wybór przejażdżek i wyścigów, które odbywają się w określonym dniu i powtarzają się co tydzień. Niektóre z nich będą wymagające, podczas gdy inne dadzą trochę wytchnienia. 
 

Przejazdy ROUVY Regulars są prowadzone przez Wirtualnego Lidera Grupy i skupiają się na stabilnym tempie, motywacji i koleżeństwie. Główną ideą ROUVY Regulars jest zapewnienie wszystkim dogodnego, ustrukturyzowanego harmonogramu. Harmonogram tych wydarzeń jest ustalany z wyprzedzeniem w wielu strefach czasowych, więc każdy może zapisać się na przejażdżki, które pasują do jego codziennego planu dnia. Ponadto podczas przejażdżek uczestnicy mogą rozmawiać ze sobą na kanale Discord ROUVY, co zwiększa radość i zaangażowanie.

Rejestracja jest bezpłatna i dostępna tutaj wraz z harmonogramem. (Powtarzające się zaplanowane wydarzenia będą odbywać się przez całą zimę. Aby skorzystać z nowych funkcji, aplikacje ROUVY powinny być zaktualizowane do wersji 2.19.0 lub wyższej).


o autorze

Paweł Waloszczyk

Twórca portalu, absolwent Politechniki Śląskiej który zamiast pisać o tym co zrobić by sprzęt rowerowy był lepszy, co robił przez ostatnie lata, postanowił sam się za to zabrać. Pasjonat nowych technologii i materiałów. 

Powiązane posty


komentarze

Powiązane treści

kontakt

velonews.pl
 • ,
 • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl