Kolejne spotkanie z Wyścigiem by Tomasz Marczyński już w weekend 30 września i 1 października!

Po szosowym ściganiu pod Przehybę kultowa impreza rowerowa Tomasza Marczyńskiego powraca na małopolskie szosy. Organizatorzy obiecywali, że przy każdym Wyścigu postarają się o niespodzianki i coś nowego. Słowa dotrzymują, bo na finałowe spotkanie z Wyścigiem zapraszają na dwudniową imprezę, która odbędzie się w Wieliczce i Niepołomicach.

Weekend z Wyścigiem zacznie się piątkową jazdą na czas po starych uliczkach Wieliczki. Trasa czasówki to 2.8 km, nie zabraknie na niej podjazdu (130 metrów przewyższenia). Starty rozpoczną się po godzinie 17, więc organizatorzy obiecują wyjątkowy klimat zachodzącego słońca i ulicznego oświetlenia.

Następnego dnia Wyścig wraca do korzeni - czyli na klasyczne ściganie do Puszczy Niepołomickiej. Na uczestników czeka trasa całkowicie wyłączona z ruchu i dwa dystanse - 30 i 84 kilometry. Nie zabraknie dwóch specjalnych segmentów w stylu strade bianche. Na mecie i w miasteczku Wyścigu na Zamku Królewskim w Niepołomicach będą czekały medale, nagrody, świetny catering i Bike Sales Expo - czyli wystawy i targi firm z branży rowerowej. 

Podczas obydwóch imprez nie zabraknie Wyścigu dla dzieciaków - mali rowerzyści będą mogli w Wieliczce i Niepołomicach zmierzyć się z jazdą na czas po specjalnym torze przeszkód.

Wieczorem po Wyścigu organizatorzy zapraszają wszystkich uczestników na kolarskie After Party w jednym z krakowskich klubów.

Zapisy na Wyścig trwają na www.wyscig.cc Do 29 września obowiązuje promocyjna cena zapisów - 199 zł za dwie imprezy."


o autorze

Paweł Waloszczyk

Twórca portalu, absolwent Politechniki Śląskiej który zamiast pisać o tym co zrobić by sprzęt rowerowy był lepszy, co robił przez ostatnie lata, postanowił sam się za to zabrać. Pasjonat nowych technologii i materiałów. 

Powiązane posty


komentarze

Powiązane treści

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl